Wyszukiwanie zaawansowane »

Foreverslim - sposób na odchudzanie

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Foreverslim - sposób na odchudzanie

Postprzez NiuśkaL » Cz kwi 11, 2019 7:05 pm

Moim zdaniem nie ma lepszego środka wspomagającego odchudznaie jak Foreverslim. Stosowałm te tabletki przez 3 miesiace i schudłam 12 kilo
NiuśkaL

Postprzez Wikus666 » Pt kwi 12, 2019 4:54 pm

Też się z tym zgadzam, dzięki Foreverslim schudłam już 8kilo a minęło 2 miesiące
Wikus666

Postprzez Wariatka00 » Pt kwi 12, 2019 5:13 pm

Ja dałam rade schudnąć dodając jeszcze Foreverslim, pozbyłam się 12kilo nadwagi w 3 miesiące
Wariatka00

Postprzez Oliksia33 » Wt kwi 23, 2019 6:27 am

Zgodze się, Foreverslim pomaga z odchudzaniem i to bardzo dobrze, na swojej osobie mogę to potwierdzić
Oliksia33

Postprzez login... » So maja 11, 2019 8:39 pm

W moim przypadku Foreverslim pomógł mi wrócić w końcu do swojej wagi jaką miałam przed ciążą. Długo walczyłam,ale sukces dopiero przyszedł po zastosowaniu tych tabletek.Wcześniej maks który udało mi się osiągnąć to 5 kg po czym po miesiącu przytyłam 6...Tym razem po Foreverslim schudłam 14 kg i od dwóch miesięcy nie przytyłam ani grama
login...

Postprzez Sabinka RT » Wt maja 14, 2019 6:08 am

Moim zdaniem Foreverslim jest po prostu rewelacyjny. ja dzięki tym tabletkom schudłam 13 kilo
Sabinka RT

Postprzez login... » Pt maja 17, 2019 7:36 pm

Stosowałam Foreverslim i to właśnie dzięki niemu udało mi się schudnąc.Ważne są również ćwiczenia.Bo co z tego że schudniemy skora nasza sylwetka nie będzie ładna.Polecam ćwiczenia aerobowe.
login...

Postprzez Anijanowska » Cz maja 23, 2019 12:30 pm

Na odchudzanie opłaca się wybrać zdrową i zbilansowaną dietę - dostarczenie do organizmu odpowiedniej ilości kalorii pozwoli zapanować nad wagą i jednocześnie wpłynie pozytywnie na samopoczucie. Ja wybrałam My Fit Box z Krakowa.
Anijanowska

Postprzez kebzun » Wt maja 28, 2019 9:48 am

Naturalne witaminy https://humavit.pl/ są bardzo dobrym suplementem jeśli chodzi o odchudzanie, stosuje je już dwa miesiące i widzę niesamowite efekty, które mnie cieszą
kebzun

Postprzez Sandrras » Cz cze 13, 2019 5:03 pm

JAk dla mnie to nie ma lepszego i skuteczniejszego środka wspomagającego odchudznaie jak Foreverslim
Sandrras

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte