Wyszukiwanie zaawansowane »

Largomass

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Largomass

Postprzez login... » So wrz 02, 2017 4:04 pm

Ja akurat nie widzę nic złego w suplementacji, sam stosowałem Largomass i jestem bardzo zadowolony z efektu, nie rozumiem tylko osób, które uważaja, ze jak już stosują suplementację, to już nie muszą nic robić...
login...

Postprzez Duszaj » Pn wrz 04, 2017 5:51 pm

Ja akurat zdecydowałem sie na largomass i jestem bardzo zadowolony z efketu jaki udało mi się osiągnac. W końcu sukces i mam szesciopak o jaki mi chodziło
Duszaj

Postprzez Mariusz G » Śr wrz 06, 2017 7:23 pm

Ja też jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się osiągnąc po zastosowaniu tych tabletek. W końcu mam sześciopak, a to było głownym powodem że zacząłem chodzić na siłownię.
Mariusz G

Postprzez Bagieta » N wrz 17, 2017 5:17 pm

Ja stosowałem largomass i jestem bardzo zadowolony. Może to nie dużo, ale obecnie widać po prostu sens chodzenia na siłownię.
Bagieta

Postprzez mixturka » Pn wrz 18, 2017 12:37 pm

ja nie znam tego środka nie znam, lepiej go wcześniej sprawdzić u wiarygodnego źródła.
mixturka

Postprzez Karol Dynia » So wrz 23, 2017 3:28 pm

Jeżeli nie jesteś pewien jaki środke wybrac polecam http://nowamasa.pl
Karol Dynia

Postprzez Tomek K » Śr wrz 27, 2017 6:33 pm

U mknie też efekt po zastosowaniu Largomass jest po prostu rewelacyjny. W końcu mam porządnie wypracowaną sylwetkę
Tomek K

Postprzez Motoman » Cz wrz 28, 2017 8:22 pm

Ja akurat stosowałem Largomass i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się osiągnać. W końcu sukces i mam porządnie umięsnioną klatkę a o to mi głównie chodziło
Motoman

Postprzez Seba 22 » Pt wrz 29, 2017 3:10 pm

Ja stosowałem Largomass i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się osiągnac. W końcu sukces i mam porządnie wyrzeźbiony sześćiopak
Seba 22

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte