Wyszukiwanie zaawansowane »

Rolety

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Rolety

Postprzez Atamara » Pt lip 20, 2018 8:52 pm

O to chodzi, ze rolet wewnętrznych - jest masa. Jakie wiec rolety wewnętrzne warto zamontowac u siebie w domu? Polecany i znany producent rolet wewnętrznych to firma Decodesing. Mozna u nich zamowic rolety na wymiar (przez internet, oczywiscie), albo standardowe. Co wazne - w swojej ofercie posiadaja takze czesci zapasowe do rolet przez nich produkowanych, czyli roznego rodzaju napinacze czy sznureczki. Dzieki czemu nie trzeba wymieniac calej rolety - tylko zakupic dana czesc, ktora kosztuje kilka zlotych.
Atamara

Postprzez Ciezar00fka » Pn lip 23, 2018 8:24 pm

Hejka,
przyznam, ze ladnie wygladaja te rolety z Decodesign - na solidne. Ale nie wiem czy nie bardziej podobaja mi sie okna, na ktorych naklejone sa folie dekoracyjne ? Wyglada to naprawde nowoczesnie i co wazne - nie zajmuje miejsca, nie kurzy sie ani nie niszczy. Co o tym sadzicie?
Ciezar00fka

Postprzez Julita00 » Wt sie 28, 2018 10:56 pm

Ja ostatnio nawet wypatrzyłam oprócz rolet takie folie do przyciemniania szyb ktore są zresztą całkiem przydatne. Dzięki nim zapobiegamy nadmiernemu naslonecznianiu sie pomieszczeń a i ich aplikacja na okno nie jest trudna. Taką folię usuwą się również bardzo łatwo . Wedlug mnie to taki must have w kazdym domu , a zwlaszcza w sypialni czy w pokoju dzieciecym
Julita00

Postprzez Paulinka89 » So paź 27, 2018 8:51 am

Ja nie mam w domu klasycznych rolet, mam przesłony zewnętrzne firmy Grako, o których możecie poczytać tutaj http://www.grako.pl/pl/6775,przeglad-os ... wnetrznych czyli w artykule, w którym znajdziecie zestawienie takich przesłon. Powiem Wam, ze są one bardzo funkcjonalne i ani przez sekundę nie żałowałam, ze kupiłam je zamiast klasycznych rolet.
Paulinka89

Postprzez agata27 » Pt lis 23, 2018 7:15 pm

Ja najbardziej jestem zadowolona z rolet dzień noc. Dzięki nim nie muszę mieć firanek w oknach, a dyskrecję mam zachowaną. Swoje rolety zamawiałam na https://www.agatarolety.pl/ . Mam rolety idealnie dopasowane o każdego okna. Każda w danym pomieszczeniu jest w identycznym odcieniu, ponieważ cięta jest z jednej partii materiału. Kupując rolety w takich miejscach mam możliwość dokupienia mechanizmów, które z biegiem lat mogą się wyrobić.
agata27

Postprzez Martazosiedla » Śr lis 28, 2018 10:47 am

Hej. Ja zdecydowałam się na fotorolety do pokoju mojego dziecka :) Moje dzieciaki są fanami kreskowek i bohaterow z komiksow ,a dzięki temu że można wybrać wlasny nadruk na zamówienie dzieciaki same wybraly sobie obrazek na okno :) Polecam to rozwiązanie ,moje dzieci są zachwycone. Rolety zamawiałam stąd http://www.grako.pl/pl/offer/fotorolety. Może ktoś z was tez korzystał z tej firmy ?
Martazosiedla

Postprzez lepor » Śr lis 28, 2018 11:04 am

doradzi mi ktoś jakieś fajne rolety? będę bardzo wdzięczny
lepor

Postprzez czekoladowamilka » Pn gru 10, 2018 7:39 pm

Jeśli nadal szukasz rolet zapoznaj się z oferta tej firmy http://roletos.pl Mają bardzo duży wybór rolet, żaluzji itd.
Może akurat coś ci się spodoba. Ja myśle o zamówieniu stamtąd markizy a balkon, ale to dopiero na wiosne.
czekoladowamilka

Postprzez agariogames » Wt gru 11, 2018 9:16 am

I really like your website and specially this post and that's the reason I am commenting here
mutilate a doll 2
agariogames

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte