Wyszukiwanie zaawansowane »

zażywacie jakieś suplementy diety?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: zażywacie jakieś suplementy diety?

Postprzez Sławomir Fox » Wt maja 07, 2019 6:51 pm

Ja też zdecydowałem się na zastosownaie IQman i jestem bardzo zadowolony. Wreszcie mam spokój i jestem pewny, że erekcja bedzie erekcją, a nie pomyłka
Sławomir Fox

Postprzez login... » So maja 11, 2019 8:33 pm

Każdy chce dobrze wyglądać na lato.Ja również.Więc swoje odchudzanie wspomagam Foreverslimem.I tu muszę się pochwalić całkiem dobrze mi idzie.Waga spada jak nigdy.
login...

Postprzez draska » Pn maja 13, 2019 5:52 pm

Trochę się przeziębiłam i żeby się wzmocnić biorę witaminę C https://www.doz.pl/apteka/p127942-DOZ_P ... owy_60_szt. nie przepadam za cytrusami ani natką pietruszki więc na pewno w mojej diecie są jej niedobory
draska

Postprzez Arrabson3 » Pn maja 13, 2019 5:56 pm

Ja nie korzystam z tego typu rzeczy. Dlaczego? Prosta sprawa. Ufam matce naturze, a nie jakimś sztucznym suplementom
---------------------------------------------
peeling kawowy
Arrabson3

Postprzez Karina 23 » Wt maja 14, 2019 6:16 am

ja jeżeli chodzi o suplementacje, to stosowałam Slimunox, środek wspomagający odchudznaie i jestem bardzo zadowolona, bo w końcu udało mi się pozbyć nadwagi
Karina 23

Postprzez Bella89 » Cz maja 16, 2019 9:47 am

A słyszeliście o suplementach diety z zawarciem Colostrum? Ja ostatnio z artykułu https://genactiv.eu/blog/blog-wszystko- ... sibo-wideo nawet dowiedziałam, że są takie, które pomagają wyleczyć SIBO. Wszystko dlatego, że ten składnik wpływa pozytywnie na florę prebiotyczną.
Bella89

Postprzez login... » Pt maja 17, 2019 7:15 pm

MOim zdaniem nie ma lepszych tabletek na odchudzanie jak Foreverslim. Stosowałam je poprzez 3 miesiace io moja waga spadła o 12 kilo
login...

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte