Wyszukiwanie zaawansowane »

zażywacie jakieś suplementy diety?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: zażywacie jakieś suplementy diety?

Postprzez elabarbara » Śr kwi 26, 2017 9:32 am

Ja stosuję Inofem od kilku miesięcy. http://www.inofem.pl/czy-mozna-przedawk ... -inozytol/ Innych nie stosowałam. Inofem poleciła mi znajoma więc i ja zdecydowałam się i jestem zadowolona z efektów. Ale trzeba pamiętać zawsze by nie przedawkować zalecanej dawki na dobę.Istnieje możliwość wystąpienia łagodnych skutków ubocznych takich jak: nudności, wzdęcia i bezsenność. Jak każdy suplement diety ma działanie uboczne więc trzeba uważać i brać tyle ile jest wskazane.
elabarbara

Postprzez login... » Pn maja 08, 2017 10:38 pm

Ja też stosowałem różnego rodzaju środki wspomagające potencję i nie będę ukrywał,że najlepsze rezultaty dało zastosowanie IQman
login...

Postprzez olqa » Pt maja 12, 2017 3:34 pm

Wg mnie każdy powinien brać magnez. Współczesny styl życia (stres, picie kawy) sprzyja jego niedoborom, a skutkiem mogą być kołatania serca, bezsenność, zmęczenie. Tylko warto wybrać taki, który się łatwo przyswaja, np. http://www.magvit.com.pl/ , który jest w formie mleczanu magnezu.
olqa

Postprzez login... » Pt maja 12, 2017 5:11 pm

Ja jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać. 3 miesiace stosowania Slimunox, 4 miesiace diety (z dietą zaczęłam miesiąc wcześniej... bez efektu) i ponad 3000 km na rowerze w tym czasie... i 14 kilo mniej
login...

Postprzez login... » Pt maja 12, 2017 8:28 pm

Moim zdaniem Iqman to jeden z jalpeszych środków na poprawę erekcji. My z żoną jesteśmy w każdym razie bardzo zadowleniu z efektu jaki uzyskałem
login...

Postprzez Heniek » N maja 14, 2017 8:42 pm

login... napisał(a):Moim zdaniem Iqman to jeden z jalpeszych środków na poprawę erekcji. My z żoną jesteśmy w każdym razie bardzo zadowleniu z efektu jaki uzyskałem

Ja też stosowałem Iqman i jedynie co mogę zrobić to potwierdzić twoją opinię. Znów mogę się normalnie kochać, jest to piękne
Heniek

Postprzez login... » Cz maja 18, 2017 7:40 pm

Ja jak większość nie wierzyłam w skuteczność Slimunox,ale w internecie było bardzo dużo pozytywnych opinii ,zdecydowałam się na kupno i teraz nie żałuje.Schudłam już 8 kg ale nadal zostaje mi jeszcze 8 kg do zrzucenia.Mam tylko nadzieję że po odstawieniu nie będzie efektu jo-jo.
login...

Postprzez Mirage » Pt maja 19, 2017 8:01 am

Ja raczej nie, nie licząc witamin, które przepisał mi lekarz
Mirage

Postprzez Przemysław » So maja 20, 2017 9:48 pm

Ja stosowałem IQman i jestem zadowolony. Jeżeli inne suplementy są tak samo skuteczne, to moim zdaniem warto je stosować
Przemysław

Postprzez login... » N maja 21, 2017 5:01 pm

Ja też stosowąłam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać. 3 miesiace czasu i moja waga poszybowała w dół o 14 kilo
login...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte