Wyszukiwanie zaawansowane »

zażywacie jakieś suplementy diety?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: zażywacie jakieś suplementy diety?

Postprzez Przemysław H » N maja 21, 2017 6:47 pm

Artur G napisał(a):Ja stosowałem largomass i jestem bardzo zadowolony z efektu. Innych suplementów nie stosowałem

Też stosowałem ten środek i faktycznie efekt po jego zastosowaniu i to nawet bez zwiększania intensywności treningu rewelacyjne
Przemysław H

Postprzez login... » Pt maja 26, 2017 8:29 pm

Słyszałem o iqman, pozwolę sobie napisać więcej, sam stosowałem iqman i uważam że jest to jeden z lepszych o ile nie najlepszy środek wspomagający i poprawiający erekcje jaki obecnie można kupic
login...

Postprzez login... » Cz cze 08, 2017 7:04 pm

Iqman jest po prostu najskuteczniejszym środkiem na poprawę erekcji jaki można kupić.Proste
login...

Postprzez login... » Pn cze 12, 2017 4:54 pm

Ja akurat zdecydowałam się na Slimunox i nie żałuję tej decyzji. W 3 miesiace schuidłąm więcej jak w ostatnie dwa lata
login...

Postprzez Jerzy » Pn cze 19, 2017 6:24 pm

Przemysław H napisał(a):
Artur G napisał(a):Ja stosowałem largomass i jestem bardzo zadowolony z efektu. Innych suplementów nie stosowałem

Też stosowałem ten środek i faktycznie efekt po jego zastosowaniu i to nawet bez zwiększania intensywności treningu rewelacyjne

Ja też stosowałem ten środek i jestem jak najbardziej zadowolony
Jerzy

Postprzez mixturka » Wt cze 20, 2017 6:31 am

ja zażywam suplementy diety Naturhouse i muszę powiedzieć, że są skuteczne.
mixturka

Postprzez login... » Śr cze 21, 2017 6:32 am

Przerobiłam różne diety,głodówki ale niestety nie przyniosły one żadnych trwałych rezultatów.Teraz znowu jestem na diecie ale wspomagam się Foreverslimem.Na razie jestem zadowolona ale na ostateczną ocenę jest za wcześniej.Za dwa miesiące lub krócej dam znać jak mi poszło.
login...

Postprzez demeter » Śr cze 21, 2017 2:20 pm

Ja nie zażywam. Nie czuje jakoś potrzeby.
demeter

Postprzez Krzychulo » Cz cze 22, 2017 2:05 am

Moim zdaniem suplementy diety są niepotrzebne. Wystarczy zdrowo się odżywiać i zadbać o zrównoważoną dietę. W dobie Internetu to nie jest trudne :) Jeżeli jesteś z Wrocławia i okolic to polecam przejrzeć ich ofertę: https://www.swiezenatalerze.pl/. Bardzo łatwo znaleźć tam produkty na zdrowe, bogate w składniki odżywcze potrawy. W sumie trudno o dobrą dietę, bez dobrych składników :D Lepsze to niż suplementy,
Krzychulo

Postprzez login... » Cz cze 22, 2017 7:51 pm

Ja wybrałem dla siebie tabletki IQMAN.Miałem przez kilka miesięcy problemy z osiągnieciem pełnej erekcji może było to związane z problemami a może rzeczywiście coś zaczęło się dziać ale grunt że te tabletki mi pomogły.
login...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte