Wyszukiwanie zaawansowane »

Slimunox

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Slimunox

Postprzez Katarzyna B » Wt maja 29, 2018 6:57 pm

login... napisał(a):Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu odchudzania jaki udało mi się osiągnąć. W 3 miesiące schudłam 14 kilo

Moim zdaniem to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie, po pierwsze te tabletki są po prostu skuteczne, po drugie, nie wpływają negatywnie na zdrowie
Katarzyna B

Postprzez login... » Cz maja 31, 2018 9:11 am

Slimunox jest rewelacyjny. ja mogłam zacząć mysleć o odchuidzaniu i powrocie do wagi po ciąży mniej więcej po 14 miesiącach. I wystarczyły kolejne 3 abym bez najmniejszych problemów miesiła się w ciuszki jakie miałam przed ciąża
login...

Postprzez login... » N cze 03, 2018 7:50 pm

Ja zdecydowanie polecam Slimunox.Wybrałam go ze względu na bardzo dużo pozytywnych opinii.I jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru.Schudłam efektu jo-jo nie ma.Więc czego chcięć więcej.
login...

Postprzez login... » N cze 10, 2018 6:33 pm

Slimunox to jest to co odmieniło mi styl bycia. Po pierwsze odchudza, oczywiście w połaczeniu z dietą i ćwiczeniami. Pozwala opanować chęć podjadania, a to wyrabia pozytywne zachowania już po kuracji. Sprawia to, że nie mam efektu jojo.
login...

Postprzez login... » Cz cze 14, 2018 8:14 pm

Rzadko kiedy się zdarza aby po trzech miesiącach stosowania innych suplementów można było schudnąć.A dzięki Slimuox to się udaje.Moja waga startowa to było na prawdę duże wyzwanie a z pomocą Slimunox to się udało.
login...

Postprzez login... » So cze 23, 2018 8:31 pm

W końcu udało mi się schudnąć.I kto by pomyślał schudłam dzięki tabletką Slimunox.Na początku wydawało mi się to mało realne.Ale po wprowadzeniu zmian i trzymaniu się tego co jest napisane na ulotce dołączonej do opakowanie wcale nie okazało sie to takie trudne.
login...

Postprzez login... » Pt cze 29, 2018 5:55 pm

Ja postanowiłam sobie ułatwić życie i zainwestowałam w Slimunox.I teraz mogę już stwierdzić że był to na prawdę bardzo słuszny wybór.Schudłam bardzo dużo nie wysilając się za bardzo.Wystarczyło wprowadzić kilka zmian i regularnie przyjmować Slimunox.Kilogramy uciekały i zanim się zorientowałam byłam lżejsza o 13 kg.Polecam wszystkim którzy nie chca tracić czasu na bezsensowne i mało skuteczne diety
login...

Postprzez login... » So lip 14, 2018 8:03 pm

Odchudzając się z pomocą Slimunox nie trzeba wprowadzać jakiś drastycznych zmian w swoim jadłospisie.U mnie wystarczyła rezygnacja ze słodyczy kolorowych napoi .Do tego jadłam pięć mniejszych posiłków zamiast dwóch ogromnych.Udało mi się schudnąć dzięki tym zmianą aż 13 kg.
login...

Postprzez login... » So lip 14, 2018 8:15 pm

Mnie nie trzeba było namawiać do odchudzania bo widziałam jak wyglądam i wcale mi się to nie podobało.A Slimunoxokazał sie idealnym produktem dzięki któremu pozbyłam się całej nadwagi.Szybko i skutecznie bez problemów pokonałam nadwagę. Teraz dopiero czuję się soba i w końcu wyglądam tak jak trzeba
login...

Postprzez dualna » N lip 15, 2018 9:31 pm

Moim zdaniem warto podejść sobie do apteki i poprosić o poradę jakiegoś farmaceutę. Na pewno doradzi coś skutecznego, często są to rzeczy indywidualne. Na jednego coś działa. na innego już nie będzie, bo wyklucza się to z innymi przyjmowanymi lekami. Dlatego to moja sprawdzona metoda. Lepiej zapytać, niż kupować w ciemno.
dualna

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte