Wyszukiwanie zaawansowane »

Slimunox

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Slimunox

Postprzez login... » So sie 26, 2017 6:24 pm

Mnie do zakupu Slimunox skłonił wynika jaki osiągnęła przy odchudzaniu moja kuzynka. I jak się okazało było to bardzo dobre rozwiązanie, bo do swojej wagi wróciłam podobnie jak ona w 3 miesiace
login...

Postprzez login... » N sie 27, 2017 4:58 pm

Odchudzałam się z tabletkami Slimunox.Zaczęłam już w marcu bo chciałam mieć pewnośc że do wakacjischudnę i to tyle ile zaplanowałam.A miałam do zrzucenia 13 kg.Najważniejsze żę się udało.Teraz najważniejszy problem jakie wybrać bikini bo teraz mam wybór ogromny.
login...

Postprzez login... » Pn wrz 04, 2017 8:54 pm

Dla mnie nie ma bardziej skutecznych tabletek jak właśnie Slimunox.Dzięki zmianie diety i Slimunox w końcu pozbyłam się nadwagi a męczyłam się z nią bardzo długo a tu trzy miesiące i jest po sprawie.
login...

Postprzez login... » Wt wrz 05, 2017 11:15 am

Bardzo mi się spodobały efekty i czas w jakim Slimunox przyniósł pierwsze widoczne efekty.Skończyłam opakowanie i z niecierpliwością czekam na kuriera chcę schudnąć jeszcze 8 kg.
login...

Postprzez login... » Śr wrz 13, 2017 11:02 am

Ja przeszłam całą kurację z Slimunox .Raz było lepiej raz troszeczkę gorzej ale w ogólnym rozrachunku schudłam 10 kg z czego i tak jestem zadowolona.Został lekki niedosyt bo liczyłam na parę kilo więcej.Ale nie narzekam.
login...

Postprzez login... » So wrz 16, 2017 4:52 pm

Mi zakup Slimunox doradziła siostra...początkowo byłam nawet przeciwna... dzisiaj jestem jej wdzięczna. W 3 miesiące udało mi się wrócić dowagi jaką miałam przed ciążą
login...

Postprzez login... » N wrz 17, 2017 7:49 am

Stosowałam Slimunox przez 3 miesiące, w tym czasie schudłam 14 kilogramów. Jestem bardzo zadowolona, bo wcześniej bezskutecznie walczyłam z nadwagą przez 3 lata
login...

Postprzez Mariola K » Pn wrz 18, 2017 9:14 pm

Ja też zdecydowałam się na zastosowanie tych tabletek i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udąło mi się osiągnąc.
Mariola K

Postprzez login... » Wt wrz 19, 2017 4:58 pm

Stosuję Slimunox od ponad półtora miesiąca spadek wagi rewelacja 8 kg.Jeżeli uda mi się utrzymać takie tempo odchudzania to będzie mój największy sukces.Jedynego czego żałuję to tego że tak późno odkryłam Slimunox zaoszczędziła bym sobie rozczarowań związanych z nietrafionymi dietami.
login...

Postprzez login... » Wt wrz 26, 2017 9:55 am

Odchudzając się z pomocą Slimunox nie trzeba wprowadzać jakiś drastycznych zmian w swoim jadłospisie.U mnie wystarczyła rezygnacja ze słodyczy kolorowych napoi .Do tego jadłam pięć mniejszych posiłków zamiast dwóch ogromnych.Udało mi się schudnąć dzięki tym zmianą aż 13 kg.
login...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte