Wyszukiwanie zaawansowane »

Czy melisa pomaga?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Czy melisa pomaga?

Postprzez Tendra » Pn kwi 24, 2017 7:09 pm

Hej,
potrzebuje czegoś na moje skołatane nerwy ,zdaję niedługo egzamin na prawko i chcę sobie jakoś pomóc.Instruktor powiedział mi ,że dobrze jeżdzę,ale ,że dużo psują mi nerwy, dlatego poczytałam trochę w internecie i znalazłam takie zioła http://www.bifix.pl/produkty/herbaty-ekologiczne/melisa. Chciałam się zapytać,czy rzeczywiście to zielsko nie ma negatywnego wpływu na koncentrację (info w internecie)
i czy mogę je dłużej stosować. Czy w ogóle ono działa i w jakich proporcjach do wody je trzeba pić ,ile szklanek etc. Mam na myśli napar z suszu
[i]"To mądry człowiek – pomyślał Iwan – Trzeba przyznać, że wśród inteligentów także trafiają się wyjątkowo mądrzy ludzie, nie da się temu zaprzeczyć"[/i]
Tendra

Re: Czy melisa pomaga?

Postprzez evita » Śr kwi 26, 2017 10:19 am

Mnie pomaga się uspokoić :)
evita

Postprzez milka1 » So sie 12, 2017 8:42 pm

Oczywiście, że świetnie działa na uspokojenie. Warto jednak kupować gotowe produkty, ponieważ dzięki temu będziemy wiedzieć jak je dawkować i jest to po prostu bardziej praktyczne. Zerknijcie sobie na stronę Leki Natury. Tam dowiecie się wszystkiego.
milka1

Postprzez mijka » Pt wrz 08, 2017 8:48 am

Moim zdaniem w jakimś stopniu pomaga, ale wszystko jest na jakiś czas, bo jak organizm się uzależni to już nie pomaga tak bardzo.
mijka

Postprzez downloader » Pt wrz 08, 2017 9:59 am

ja stosuję ziołowe suplementy

hop over to this website
downloader

Postprzez sharona » So lis 11, 2017 10:14 am

Melisa jak najbardziej pomaga się uspokoić, z naturalnych składników jeszcze głóg wykazuje takie działanie, ekstrakt z jego owoców jest w składzie Biovitalu np. Ja od jakiegoś czasu piję właśnie ten tonik, co prawda kupiłam sobie by wzmocnić serce ale nie dało się nie odczuć, że jestem po nim także dużo bardziej "wyluzowana". Córka nawet skomentowała, że jakoś mniej na nią krzyczę ostatnio mimo, że wcale nie jest grzeczniejsza. Ogólnie zawsze do zestawów witaminowych byłam sceptycznie nastawiona a tu miła niespodzianka z Biovitalem :)
sharona

Powrót do Forum otwarte