Wyszukiwanie zaawansowane »

Czy melisa pomaga?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Czy melisa pomaga?

Postprzez Tendra » Pn kwi 24, 2017 7:09 pm

Hej,
potrzebuje czegoś na moje skołatane nerwy ,zdaję niedługo egzamin na prawko i chcę sobie jakoś pomóc.Instruktor powiedział mi ,że dobrze jeżdzę,ale ,że dużo psują mi nerwy, dlatego poczytałam trochę w internecie i znalazłam takie zioła http://www.bifix.pl/produkty/herbaty-ekologiczne/melisa. Chciałam się zapytać,czy rzeczywiście to zielsko nie ma negatywnego wpływu na koncentrację (info w internecie)
i czy mogę je dłużej stosować. Czy w ogóle ono działa i w jakich proporcjach do wody je trzeba pić ,ile szklanek etc. Mam na myśli napar z suszu
[i]"To mądry człowiek – pomyślał Iwan – Trzeba przyznać, że wśród inteligentów także trafiają się wyjątkowo mądrzy ludzie, nie da się temu zaprzeczyć"[/i]
Tendra

Re: Czy melisa pomaga?

Postprzez evita » Śr kwi 26, 2017 10:19 am

Mnie pomaga się uspokoić :)
evita

Postprzez milka1 » So sie 12, 2017 8:42 pm

Oczywiście, że świetnie działa na uspokojenie. Warto jednak kupować gotowe produkty, ponieważ dzięki temu będziemy wiedzieć jak je dawkować i jest to po prostu bardziej praktyczne. Zerknijcie sobie na stronę Leki Natury. Tam dowiecie się wszystkiego.
milka1

Postprzez mijka » Pt wrz 08, 2017 8:48 am

Moim zdaniem w jakimś stopniu pomaga, ale wszystko jest na jakiś czas, bo jak organizm się uzależni to już nie pomaga tak bardzo.
mijka

Postprzez downloader » Pt wrz 08, 2017 9:59 am

ja stosuję ziołowe suplementy

hop over to this website
downloader

Powrót do Forum otwarte