Wyszukiwanie zaawansowane »

Warszawa Ginekolog

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Warszawa Ginekolog

Postprzez karami » Cz mar 12, 2020 8:46 am

Ja mam endometriozę ale u mnie to sprawa poważna, czeka mnie wielogodzinny zabieg w szpitalu medicover, najważniejsze że jestem pod dobrą kompleksową opieką a nie ma w Polsce wiele takich miejsc w których leczy się endometriozę
karami

Postprzez dylewska » Wt mar 31, 2020 12:13 pm

Wiem że tabletki antykoncepcyjne pomagają zahamować endometriozę, próbowałaś takiego sposobu? Ja odkąd biorę vines nie miałam ani obfitych ani bolesnych miesiączek i ginekolog mówił że dzięki tym tabletkom zmniejszy mi się PMS, miał rację
dylewska

Postprzez Anusia123 » Śr kwi 01, 2020 3:44 pm

Ja polecam Ci także ginekologów, którzy pracują w Luxmedzie. Ja korzystam z ich usług w ramach Medipakietu i powiem szczerze, że dawno już nie była tak zadowolona z prywatnej opieki medycznej.
Anusia123

Postprzez vespa » Pn kwi 06, 2020 2:56 pm

Mam dobrego ginekologa, właśnie jestem po telewizycie, dostałam receptę na antykoncepcję i dodatkowo lekarz polecił mi papilocare bo zaniepokoił go mój wynik cytologii, pewnie się zaraziłam hpv :( stąd taki wynik, dobrze że są już na thpv skuteczne leki
vespa

Postprzez gibson.alexander » Pn kwi 06, 2020 4:11 pm

Wolicie chodzić do ginekologa mężczyzny czy kobiety?
gibson.alexander

Postprzez anka101 » Cz kwi 16, 2020 12:50 pm

Zawsze dobrze iść do lekarza z polecenia, wtedy wiemy e trafimy na odpowiedniego. To bardzo istotne , szczególnie jak chcemy aby nam odpowiednio dobrał antykoncepcję. Czasem to trudna sprawa. Mnie lekarz dobierał kilka razy az w końcu przepisał mi belare i po tych pigułkach nareszcie nia mam problemu z pms, nie boli mnie głowa i nie mam spadku libido.
anka101

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte