Wyszukiwanie zaawansowane »

Zakupy przez internet

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Zakupy przez internet

Postprzez Radzka » Wt lut 18, 2020 9:23 am

przez Internet najczęściej zamawiam leki i kosmetyki, każda apteka online praktycznie oferuje dużo niższe ceny niż tradycyjne, stacjonarne apteki :)
[url=https://www.apo-discounter.pl/]apteka internetowa[/url]
Radzka

Postprzez agata27 » Pt lut 21, 2020 5:48 pm

A ja zamawiam niemalże wszystko za wyjątkiem leków. Jakoś nie mam jeszcze przekonania do takich aptek. Natomiast kosmetyki ubrania czy inne produkty jak najbardziej. Na urodziny chciałam kupić swojemu facetowi miernik, bo wiem że stary mu się popsuł. W wolnym czasie zaczęłam szukać i tutaj https://autonablask.pl/kategoria-produk ... i-lakieru/ znalazłam taki jaki chciał wiec zamówiłam. Myślę, że szukając go w sklepach stacjonarnych straciłabym na to dużo więcej czasu.
agata27

Postprzez kaya46 » So lut 22, 2020 10:00 am

Internetowe zakupy są bezpieczne, jeżeli nauczymy zasad bezpieczeństwa.
kaya46

Postprzez Viola94 » So lut 22, 2020 11:40 am

Bardzo lubię robić zakupy przez internet i tak naprawdę kupuję już wszystko w sieci. Niedawno nawet odkryłam super stronkę z butami i od razu zamówiłam sobie 2 pary - https://outletmax.pl/pol_m_Kobiety_Snie ... -1254.html . Polecam bo widać, że to naprawdę super jakość.
Viola94

Postprzez emily.durgan » So lut 22, 2020 1:03 pm

Ja uwielbiam je robić, bo jakoś tak zawsze szybciej mi to idzie niż w stacjonarnym sklepie ;)
emily.durgan

Postprzez login... » Pn lut 24, 2020 1:18 pm

Ja już kupuję wyłącznie przez internet :D Stacjonarnie kupuję tylko spożywkę, a i to nie zawsze ;) Czasami sklepy internetowe maja większy wybór, niższe ceny... Z resztą ja nie znoszę tłumów, przepychania się z wózkiem, czekania do przymierzalni... Jak na razie nie zdarzyło mi się trafić na żadnego oszusta i nawet jak z czymś nie trafię to odsyłam i dostaję pieniążki bez problemów...
Z takich moich ulubionych sklepów to drogeria Cocolita.pl i Ezebra.pl, od różności i ciuchów dla siebie oczywiście Allegro.pl a takich dziecięcych mam sprawdzony Cottonmoose.shop.pl :D
login...

Postprzez KonradSkal » Wt lut 25, 2020 1:08 pm

Cześć orientujecie się, gdzie mogę kupić części do pił do kości. Prowadzę punkt gastronomiczny i muszę parę rzeczy wymienić. Chciałbym kupować części od znanych i sprawdzonych producentów. Bardzo zależy mi też na czasie, więc czas przesyłki się dla mnie liczy. Jak znacie jakiś sklep, który spełnia moje wymagania to dajcie znać.
KonradSkal

Postprzez bertorella » Śr lut 26, 2020 12:42 pm

Wiele zakupów robię przez internet i mam swoje ulubione sklepy np. Monczi z ubraniami. Nie mam czasu jeździć po sklepach a zakupy stacjonarne ograniczam zwykle do produktów spożywczych.
bertorella

Postprzez lilka91 » Pt lut 28, 2020 11:15 pm

Ja ostatnio zrobiłam spore zamówienie na leki w aptece internetowej. Kupiłam leki na przeziębienie, octenisept do dezynfekcji i dermokosmetyki. Lubię apteki online bo mają bardzo dobre ceny i szeroki wybór produktów.
lilka91

Postprzez BarbaraE5 » So lut 29, 2020 12:45 am

Ja ostatnio zdecydowałam się na zastosowanie czajnika w sklepie https://europ24.pl/czajniki/emaliowane i jestem bardzo zadowolona z zakupu
BarbaraE5

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte