Wyszukiwanie zaawansowane »

Dobry ortodonta w Warszawie?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Dobry ortodonta w Warszawie?

Postprzez Owca_34 » Śr cze 07, 2017 8:12 am

Szukam dobrego ortodonty w Warszawie. Najlepiej jeszcze z odpowiednim podejściem do dzieci? Może ktoś mógłby mnie nakierować na któryś z gabinetów?
Owca_34

Re: Dobry ortodonta w Warszawie?

Postprzez Max 003 » Śr cze 07, 2017 10:20 am

Słyszałam, że kapitalne podejście do dzieciaków ma ten ortodonta z Bemowa. Koniecznie się z nim umówcie na wizytę.
Max 003

Postprzez merela » Wt cze 27, 2017 2:52 pm

Już drugi rok noszę aparat ortodontyczny, co 2 miesiące mam wizyty kontrolne i regulację aparatu u p. Dominiki Romanik. Zdecydowanie mogę polecić tego ortodontę – profesjonalne podejście a przy tym bardzo ciepła i uśmiechnięta osoba.
merela

Postprzez SylwiaWaw » Wt cze 27, 2017 8:11 pm

Ja chodzę do Rock Your Smile. Mogę Ci szczerze polecić. Też miałam duży problem z wyborem odpowiedniego gabinetu, tym bardziej, że ortodontów jak i stomatologów jest naprawdę wielu. Miałam to szczęście, że koleżanka z pracy poleciła mi swoją ortodontkę, panią Agnieszkę właśnie z Rock Your Smile. W konsekwencji wiedziałam, czego się spodziewać i do kogo idę. To mi bardzo ułatwiło. Trafiłam na super lekarkę, która wszystko mi wyjaśniła, wytłumaczyła jak może przebiegać leczenie itp. Czuję się "w dobrych rękach" i też obserwując efekty swojego leczenia (małymi krokami do celu, bo leczenie ortodontyczne trwa...) jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Gabinety są na Odkrytej i na Ostrobramskiej, ja chodzę na Odkrytą akurat.
SylwiaWaw

Postprzez login... » Pt cze 30, 2017 3:13 pm

Merela, możesz napisać więcej szczegółów?
login...

Postprzez julitka007 » Wt lip 18, 2017 11:13 am

Jeśli chodzi o to kiedy wybrać się do ortodonty to temat ten świetnie wyczerpuje artykuł http://zdrowietopodstawa.eu/kiedy-nalezy-udac-sie-do-ortodonty/ :)
julitka007

Postprzez zuzanka30 » So sie 05, 2017 9:51 pm

Fajnie, że stomatologia się bardzo rozwija i jeśli chodzi o metody prostowania zębów, to można już uniknąć noszenia metalowego aparatu. Stomatolog z warszawskiego gabinetu http://www.declinic.pl/ mówił mi, że są przezroczyste płytki, które wymienia się co 2 tygodnie i można je wyjmować. System nazywa się Invisalign, a podobno wielu pacjentów go sobie chwali. Można w nim jeść to, na co ma się ochotę, nie przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu i jest bardzo wygodny. Świetna sprawa i polecam zapisać się właśnie do tego gabinetu na konsultację.
zuzanka30

Postprzez aniteka » Pn sie 28, 2017 9:44 pm

To mówisz o tych przezroczystych płytkach tzw. Clear Aligner. Będę właśnie je nosić, polecił mi je ortodonta w Linea Medica. Nawet nie wiedziałam, że taka opcja istnieje, byłam przygotowana nie ten niezbyt piękny, metalowy aparat a tu takie zaskoczenie :) Fajna sprawa, bo te wkładki można też w razie wielkiej potrzeby wyjąć na chwilę, nie są na stałe przymocowane. I wcale nie są takie drogie, w klinice w Warszawie pewnie w tej kwocie dostałabym zwykły aparat, w Płocku ceny są jednak niższe :)
aniteka

Postprzez login... » So wrz 02, 2017 1:20 pm

Hej, ja stoję właśnie przed wyborem ortodonty. Zastanawiam się poważnie nad kliniką Rock Your Smile. Czytałam dobre opinie których w sieci mają sporo, tak samo poszczególni lekarze np. na Znanym Lekarzu mają świetne recenzje. No i nie ukrywam, że jest jeszcze to, że całą wstępną diagnostykę i plan leczenia mogę wykonać zupełnie bez kosztów u nich, a leczenie można rozłożyć dodatkowo na raty. To też jest argument, choć najbardziej mi zależy, aby po prostu chodzić do dobrego specjalisty :)
login...

Postprzez login... » Cz lis 23, 2017 5:37 am

Wybór ortodonty to ważna decyzja, wiem bo sama to przerabiałam :) Rozeznałam w sieci kilka różnych klinik i faktycznie jest w czym wybierać. Ostatecznie zdecydowałam się na leczenie ortodontyczne w Smile Design Clinic i po pierwszym okresie leczenia jestem bardzo zadowolona. Lekarz prowadzący wszystko dokładnie mi wytłumaczył, co uspokoiło mnie. Wiem co i dlaczego leczymy, a to duża zaleta. Moja rada - popytaj znajomych, a potem umów się wizytę i sprawdź czy lekarz lub klinika Ci odpowiada. Dobry i sprawdzony sposób :)
login...

Następna strona

Powrót do Forum otwarte