Wyszukiwanie zaawansowane »

Czy stres ma wpływ na wypadanie włosów?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Czy stres ma wpływ na wypadanie włosów?

Postprzez KamiLeKpO » N mar 03, 2019 5:52 pm

Podobno jakiś związek z tym jest, ale nie wiem ile w tym prawdy.
KamiLeKpO

Postprzez Karol4444443 » Śr mar 20, 2019 7:05 am

Ja chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was kiedykolwiek zainteresował się stroną Choroba lokomocyjna – leki . Sam na tej stronie przebywam bardzo często bo informacji tam jest bardzo dużo.
Karol4444443

Postprzez demeter » Śr mar 20, 2019 11:33 am

Zasadniczo to stres ma wpływ chyba na wszystko.
demeter

Postprzez Kazoo » Cz mar 21, 2019 3:35 pm

Pewnie, że ma. To nie są żadne mity tylko prawda. Oczywiście na wypadanie włosów mają też wpływ inne czynniki, w tym geny, choroby i tak dalej, ale stres odgrywa również ważną rolę. Ogólnie to stres nie jest korzystny w żadnym przypadku i należy go zwalczać. Z tego co wiem, to bardzo przyjemne efekty przynoszą olejki CBD. Czytałam o tym w internecie, a i rozmawiałem ze znajomym, który już dłuższy czas stosuje olejki z https://cannabium.pl/ i bardzo sobie chwali.
Kazoo

Postprzez kebzun » Wt kwi 09, 2019 1:13 pm

Stres ma ogromne znacznie dla każdego człowieka. Ja nauczyłam się go pozbywać w prosty sposób, a mianowicie to zaczęłam nosić talizman kupiony w sklepie Marii Bucardi https://mariabucardi.pl/pl/p/Talizman-o ... iryzmem/89 który ma ogrom właściwości, począwszy od ochrony przed czarną magią, bo niwelowanie bólu stawów.
kebzun

Postprzez lobelia » Pn kwi 29, 2019 9:13 pm

Stres ma wpływ na wiele procesów w naszym ciele, dlatego lepiej się nie stresowac ;)
Ja wiem, ze łatwo powiedzieć trudniej zrbic, ale to na pewno nam wszystkim wyjdzie na zdrowie.
Co do wypadania włosów, to ja własnie kupiłam sobie Vitapil, jeszcze za wcześnie, zeby mówić o efektach, ale pełna nadziei, biorę, mam nadzieję, ze mi wzmocni włosy i że przestaną się tak sypać.
Obrazek
lobelia

Postprzez comeonliverpool » Pt maja 17, 2019 1:06 pm

Jak macie problemy z wypadaniem włosów najlepszym rozwiązaniem będzie mikropigmentacja skóry głowy. Ja wykonywałem https://koncepcjaurody.pl/mikropigmenta ... ory-glowy/ i to się naprawdę sprawdza! Trzeba tylko z wyprzedzeniem umówić się na wizytę :)
comeonliverpool

Postprzez Mirage » Pt maja 17, 2019 1:10 pm

Jak najbardziej stres może mieć na to wpływ
Mirage

Postprzez AnnMa » Pn maja 27, 2019 12:02 pm

Ja w okresie kiedy bardzo dużo się stresowałam zachorowałam na łysienie plackowate, więc na pewno jest jakieś powiązanie. Niestety nie udało się zahamować choroby, muszę spinać włosy aby nie było widać łysych placków na głowie. Ostatnio dowiedziałam się że może mi pomóc przeszczep włosów krakow. Czy ktoś wykonywał taki zabieg? Macie jakiś sprawdzony gabinet kosmetyczny kraków?
AnnMa

Postprzez kffiatek87 » Śr maja 29, 2019 8:44 pm

moze to byc tez przyczyna genetyczna. Warto wybrac sie do trychologa, albo np do kliniki https://przeszczepywlosow.com/ - oni tam robia badania genetyczne, ktore pozwola Ci odkryc przyczyny lysienia. osobiscie mialem tam wykonywany zabieg - swietna klinika i fantastyczni lekarze.
kffiatek87

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte