Wyszukiwanie zaawansowane »

Czy stres ma wpływ na wypadanie włosów?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Czy stres ma wpływ na wypadanie włosów?

Postprzez ffriesen » Śr lut 26, 2020 11:43 am

Stres jest jednym z czynników wypadania włosów, może na to mieć wpływ także nasz stan zdrowia czy podłoże genetyczne, które powoduje łysienie androgenowe.

Postprzez anita230 » Pt lut 28, 2020 8:15 am

Do tego wszystkiego może jeszcze dojść anemia lub może to być spowodowane właśnie tą chorobą. Jeśli nie wiecie do końca, czym jest anemia to powinniście zerknąć sobie na stronę https://apteline.pl/artykuly/anemia-obj ... okrwistosc po wszystkie podstawowej informacje. Anemia to też inaczej niedokrwistość.
anita230

Postprzez Mirage » Śr lip 08, 2020 11:55 am

Stres szczególnie długotrwały może wpłynąć negatywnie na ciało, powodując między innymi nadmierne wypadanie włosów, ale nie tylko. Trzeba sobie jakoś z tym radzić, zobacz więcej, co w takim wypadku da się zrobić, zwłaszcza gdy przyczyną stresu są problemy rodzinne.
Mirage

Postprzez morga » N wrz 20, 2020 4:08 pm

Myślę że stres ma wpływ na wiele rzeczy i lepiej nauczyć się jak radzić sobie ze stresem w każdej sytuacji. Można przecież rozładowywać stres na wiele różnych sposobów i uważam że warto je wszystkie wykorzystać
morga

Postprzez agatka737399 » N wrz 20, 2020 10:11 pm

W moim przypadku na stres bardzo dobrze działają kroplówki witaminowe, jak ciało pełne energii to i głowa jakoś lepiej sobie radzi. Wlewy zawsze przyjmuję w Wolfinger Clinic, świetne miejsce.
agatka737399

Postprzez maja90202 » Wt wrz 22, 2020 9:24 am

Oczywiście, że stres może mieć ogromny wpływ na to, że wypadają włosy. Wypadanie włosów może mieć przeróżne przyczyny, dlatego najlepiej skonsultować to wszystko ze specjalistom. Ja przykładowo polecałabym zajrzeć sobie na stronę https://lekarzebezkolejki.pl//blog/wypa ... czyc/w-415 Tam dowiecie się wielu informacji na temat wypadania włosów.
maja90202

Postprzez Iloonka » N wrz 27, 2020 10:36 pm

Pewnie, że ma wpływ i to duży. Do póki nie ograniczyłam stresu zmieniając prace to nie byłam w stanie doprowadzić włosów do ładu i ciągle mi wypadały. A jak znalazłam inną pracę i zaczęłam stosować kurację https://haircure.pl/ oraz suplementację to było dużo lepiej. Teraz włosy mam naprawdę ładne :)
Iloonka

Postprzez ireichel » Pn wrz 28, 2020 11:13 am

Stres nie wpływa dobrze na nasze zdrowie oraz samopoczucie.
ireichel

Postprzez kolorka » N gru 13, 2020 1:27 pm

Przy stresie zawsze jest kłopot z wypadaniem włosów. Tylko zbadaj czy na pewno to stres bo lekarze w tych czasach zawsze wszystko zwalaja na stres a nie zawsze to jest to. Bywa ,ze genetycznie wypadaja ci włosy albo przez jakąs chorobę. Przez problemy z tarczyca tez wlosy wypadaja. Moja znajoma nawet kupuwała perukę w http://perukikatowice.pl bo wypadły jej włosy przy tej chorobie.
kolorka

Postprzez Moniczka12 » Cz sty 07, 2021 12:55 pm

Niestety stres ma wpływ na cały nasz organizm. Również może osłabić cebulki i przyczynić się do wypadania włosów. Jednak wypadanie włosów może być też spowodowane złą dietą i niedoborem witamin. Dlatego należy wykonać badania i zacząć zdrowo się dożywiać. Można również skorzystać z kuracji przeciw wypadaniu włosów. Z tego co czytam to wiele osób poleca Delpos. To dermokosmetyki przeciw wypadaniu włosów na bazie naturalnych składników. Może warto spróbować?
Moniczka12

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte