Wyszukiwanie zaawansowane »

Co zawsze zabieracie na wakacje?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Co zawsze zabieracie na wakacje?

Postprzez kalinka1 » Śr lis 20, 2019 7:06 am

Ja zawsze przed takim większym pakowaniem robię sobie listę rzeczy, które powinnam zabrać a i tak zdarza się, ze o czymś potem zapominam. Na pewno zawsze kluczową sprawą jest dla mnie to by zabrać ze sobą taką mini apteczkę by mieć te najpotrzebniejsze leki ze sobą w razie czego ( tym bardziej, że zwykle podróżuje z dziećmi). W takiej apteczce musi się na pewno znaleźć jakiś lek na gorączkę, na biegunkę, probiotyk czy spray na rany octenisept. Ten ostatni ma tak wiele zastosowań, że powinien być wręcz elementem obowiązkowym - działa na wirusy, bakterie, grzyby czy drożdżaki.
kalinka1

Postprzez Guziczek » Pt lis 29, 2019 6:21 pm

Zawsze mamy ze soba Active Flora Baby , ten probiotyk pomógł nam już w niejednej sytuacji. Jest niezawodny zarówna dla dzieci jak i dorosłych.
Guziczek

Postprzez Anek10 » Pn gru 02, 2019 6:15 pm

Bardzo przydaje się ubezpieczenie turystyczne, które w sytuacjach kryzysowych pomaga zabezpieczyć koszty związane z leczeniem w podróży czy pobytem w szpitalu. https://cuk.pl/ubezpieczenia/turystyczne
Anek10

Postprzez kebzun » Pt gru 06, 2019 10:19 am

Na szczęście ja nie mam z tym problemu, wszystko co mi jest potrzebne zostawiam w domku. Kupiłem z żoną domek letniskowy https://allegro.pl/oferta/domek-letnisk ... 8576391601 i działkę. Teraz co roku w wakacje jeździmy właśnie nad jezioro i do naszego domku.
kebzun

Postprzez Kultywowicz » Pt gru 06, 2019 10:25 am

Ja zawsze zabieram okulary przeciwsłoneczne i książkę :)
Kultywowicz

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte