Wyszukiwanie zaawansowane »

Wybielanie zębów

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Wybielanie zębów

Postprzez Danusia1998 » Śr lip 05, 2017 7:00 am

Hej, macie może jakiś sprawdzony, domowy sposób na białe zęby?
Danusia1998

Re: Wybielanie zębów

Postprzez burinka9 » Śr lip 05, 2017 11:13 am

Domowych sposobów bym nie ryzykowała - zgłoś się do profesjonalnej kliniki (np tej) i zapytaj stomatologa o te sposoby, aby w chęci wybielenia zębów nie zrobić im przy okazji krzywdy.
burinka9

Postprzez login... » Wt sie 01, 2017 5:34 pm

zgadzam się - wybielanie w domu może mieć różny skutek, zniszczyć np. szkliwo. lepiej pójść do stomatologa, który to zrobi w bezpieczny i skuteczny sposób. ja wybielanie lampą beyond robiłam u mojego dentysty - dentysta Bemowo tj. Dent-SM.
login...

Postprzez miroslawa » Cz sie 03, 2017 4:08 am

Lepiej udać się do specjalisty, domowe sposoby czasami mogą przynieść więcej szkody jak pożytku.
W gabinecie dentystycznym strażnicy uśmiechu w Gdańsku Osowej dbają o uzębienie kompleksowo. Począwszy od higienizacji, leczeniu po stomatologie estetyczną.
miroslawa

Postprzez kalinka1 » Wt sie 08, 2017 12:32 pm

Zgadzam się lepiej samemu nie kombinować , można tylko narobić sobie szkód. Najlepiej wybielić zęby u sprawdzonego stomatologa , ja znam takiego , więc mogę polecić ci klinikę luxdent. Posiadają najnowocześniejsze sprzęty oraz bardzo dobrych dentystów. Ceny też są przystępne , więc warto pomyśleć nad tą kliniką .
kalinka1

Postprzez Anettka » Wt sie 08, 2017 12:50 pm

Zgadzam się z tym, żeby samemy nie kombinować bo można zaszkodzić. Konsekwencje nie raz są nieodwracalne.
Anettka

Postprzez login... » So sie 19, 2017 3:38 pm

Dokładnie, np. zniszczone szkliwo... Warto znaleźć dobrego lekarza w swojej okolicy (jeśli chodzi o dentysta Warszawa Wola, to polecam Dent-SM), który dobierze najlepszą metodę wybielania i przeprowadzi zabieg w bezpiecznych, gabinetowych warunkach.
login...

Postprzez GaleriaUśmiechu » Pn sie 28, 2017 9:00 am

Dokładnie, nieodpowiednie i częste wybielanie domowymi sposobami może skończyć się dla nas jedynie problemami. Tak popularne wybielanie sodą czy cytryną, może bardzo negatywie wpłynąć na nasze szkliwo. Pomimo lekkiego efektu wybielenia, w dłuższej perspektywie zęby stają się słabsze i podatniejsze na przebarwienia. O bezpiecznych i profesjonalnych zabiegach, które pozwolą cieszyć się długo pięknym i białym uśmiechem można się dowiedzieć więcej ze strony http://www.galeria-usmiechu.pl/zabiegi
GaleriaUśmiechu

Postprzez Albania888 » Cz sie 31, 2017 10:03 am

Według mnie lepiej skorzystać z takich usług jak http://sypien.pl/specjalnosci/profesjon ... wybielanie . Wydaje mi się, że te "domowe sposoby" są wyjątkowo nieskuteczne...
Albania888

Postprzez wicia28 » Pn wrz 18, 2017 8:47 pm

Taki zestawik https://superusmiech.pl/pl/p/BLANX-WHIT ... D-Bite/283 warto sobie zafundować. Zęby są naszą wizytówką, dlatego ważne jest to, aby naprawdę świetnie się prezentowały. Należy o nie dbać nie tylko od święta, ale codziennie. Ważne jest też odpowiednia szczoteczka.
wicia28

Następna strona

Powrót do Forum otwarte