Wyszukiwanie zaawansowane »

Sposób na zdrowe, piękne paznokcie

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Sposób na zdrowe, piękne paznokcie

Postprzez vlada » So paź 20, 2018 4:27 pm

Moim zdaniem pomalowane paznokcie zawsze prezentują się pięknie i elegancko. Ja akurat jestem zdecydowaną fanką lakierów hybrydowych. Tutaj https://provocater.pl/provocater-opinie-recenzje-testy możesz poczytać sobie opinie blogerek na ich temat.
vlada

Postprzez mamsza » N gru 02, 2018 11:12 am

Wiele kobiet ma problemy z pękającymi paznokciami. Sama niedawno strasznie cierpiałam bo nie wygląda to estetycznie. Zawsze jest jakaś przyczyna takiego stanu rzeczy. Polecam zapoznać się z artykułem https://easynails.pl/ratunku-pekajace-paznokcie, on powinien Wam wiele różnych kwestii rozjaśnić.
mamsza

Postprzez nelcia99 » Wt maja 19, 2020 4:21 pm

wystarczy dobra jakościowo odżywka i nie ma opcji by paznokcie nie stały się mocne i zdrowe. Ja od siebie polecam szczególnie tą wzmacniającą SOS z Eveline. Już po kilku dniach stosowania widać sporą poprawę kondycji paznokcia. Płytka staje się mocniejsza i twardsza, paznokcie przestają się rozdwajać.

Obrazek
Ostatnio edytowano Wt maja 26, 2020 6:51 am przez nelcia99, łącznie edytowano 1 raz
nelcia99

Postprzez wjacobson » Pn cze 08, 2020 9:10 am

Szczerze mówiąc kilka razy próbowałam już robić paznokcie sama, przedłużałam je, zamawiałam odpowiednie hydrogele i i tak paznokcie nie trzymały się tak długo jak po profesjonalnej wizycie w studio. Jeśli chodzi o paznokcie hybrydowe w Kielcach to nie kosztują one bardzo dużo https://www.bellaragazza.pl/kosmetykakielce/paznokcie-kielce/. Dzięki temu czuje się bardziej zadbana, nie lubię mieć krótkich paznokci.
wjacobson

Postprzez cloe » N cze 14, 2020 5:42 pm

Ja kiedyś też bawiłam się w samodzielne robienie sobie paznokci, ale efekt był raczej tragiczny, jak zadowalający. Poza tym często moje paznokcie były dosyć mocno zniszczone. Dlatego od jakiegoś czasu chodzę do gabinetu urody Estelium z Bielsko-Białej. Także teraz jestem zadowolona z wyglądu moich pazurków. Całkiem inaczej się prezentują i wyglądają naturalnie.
cloe

Postprzez schimmel.inne » N cze 14, 2020 7:42 pm

Warto korzystać ze specjalnych odzywek do paznokci. Mają naprawdę dobre działanie.
schimmel.inne

Postprzez Sabciak » Śr sie 12, 2020 4:34 am

Bardzo dobrą odżywkę do paznokci kupiłam sobie z Bielendy , maja linie kosmetyków do paznokci właśnie Bio Vegan Nail Care. Polecam, mam akurat tą odżywkę z algami morskimi, zadowolona jestem bardzo bo płytkę mam już równą, o wiele mocniejsza

Ostatnio przesunięty w górę Śr sie 12, 2020 4:34 am przez: Anonymous.
Sabciak

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte