Wyszukiwanie zaawansowane »

Odchudzanie

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Odchudzanie

Postprzez ola234 » Pt paź 04, 2019 3:33 am

Warto odwiedzić sklep sportowy i kupić sprzęt do ćwiczeń
ola234

Postprzez Grażyna23 » N lis 03, 2019 5:42 am

Moim zdaniem nie ma pewniejszego sposobu na pokonanie nadwagi, jak zastosowanie Slimunox. Wreszcie trafiłam na naprawdę skuteczny środek, który pozwolił mi na pozbycie się nadwagi
Grażyna23

Postprzez LucynaBM » Pn lis 04, 2019 10:02 pm

carolina91 napisał(a):Chodzicie na zabiegi odchudzajace? Jakie?

Ja zdecydowałąm się w sumie chyba na jedną z najprostszych metod, ale dla mnie okazała się ona bardzo skuteczna. Przez 3 miesiące byłam na diecie 1400 kcal oraz do tego stosowałam Slimunox
LucynaBM

Postprzez Grażyna31 » Wt gru 10, 2019 1:38 am

Moim zdaniem nie ma lepszego środka na odchudznaie jak Slimunox, to właśnie dzięki tym tabletkom udało mi sie pozbyć nadwagi
Grażyna31

Postprzez Mirosława30 » Śr gru 11, 2019 2:15 am

Grażyna31 napisał(a):Moim zdaniem nie ma lepszego środka na odchudznaie jak Slimunox, to właśnie dzięki tym tabletkom udało mi sie pozbyć nadwagi

Całkowicie się z Tobą zgadzam, sama też stosowałąm Slimunox i w ciągu 3 miesięcy schudłam 13 kilo. Dla mnie to wielki sukces, a co najważniejsze od tamtego czasu nie mam problemów z wagą
Mirosława30

Postprzez daphnee » Śr gru 11, 2019 2:01 pm

Od nowego roku chciałabym zadbać o swoją formę na wiosnę.
daphnee

Postprzez owsianka91 » So gru 14, 2019 9:46 pm

Jeśli chcesz schudnąć musisz zacząć ćwiczyć i zdrowo się odżywiać. Na początek możesz zacząć spacerować lub chodzić z kijkami. Odzież sportową i kijki znajdziesz m.in na https://www.domenasportowa.pl/ Po jakimś czasie możesz zacząć biegać. U mnie też bardzo dobrze sprawdzają się ćwiczenia w domu.
owsianka91

Postprzez Julia23 » Cz gru 19, 2019 11:15 pm

Ja akurat podczas odchudzania zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim i nie żałuję tej decyzji
Julia23

Postprzez WeronikaH45 » Cz gru 19, 2019 11:17 pm

Moim zdaniem nie ma lepszego środka wpsomagającego odchudzanie od Foreverslim. U mnie po 3 miesiącsch stosowania nie było śladu po nadwadze
WeronikaH45

Postprzez JoannaT1 » Cz gru 19, 2019 11:18 pm

Jak dla mnie to najlepszym środkiem wspomagającym odchudzanie jest Foreverslim. Ja dzięki tym rabletkom schudłam prawie 15 kilo
JoannaT1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte