Wyszukiwanie zaawansowane »

Odpowiednia dieta

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Odpowiednia dieta

Postprzez MartaSwitezianka » Śr gru 27, 2017 10:22 pm

Zdrowe odżywianie jest bardzo ważne dla naszego organizmu i zdrowia :) Niestety zła dieta potrafi bardzo nam zaszkodzić, szczególnie układowi pokarmowemu oraz trawiennemu. Dlatego dobrze zmienić swoje nawyki żywieniowe na prawidłowe, bo to pozwoli utrzymać nam zdrowie! O zdrowym odżywianiu przeczytasz na natrawienie.pl, ja zawsze korzystam z ich rad i dobrze na tym wychodzę :)
MartaSwitezianka

Postprzez login... » Pt gru 29, 2017 2:30 pm

Moim zdaniem Slimunox to najlepszy środke wspomagający odchudzanie. W końcu pozbyłam się całej nadwagi
login...

Postprzez login... » So gru 30, 2017 8:47 pm

Można schudnąć nie szkodząc organizmowi stosując ten olejek https://cbdcentral.pl/pl/p/Olejek-konop ... -ml-BIO/77 Nie jest drogi, a opakowanie starcza na długo.
login...

Postprzez login... » N gru 31, 2017 10:45 am

Hej, moim zdaniem w odchudzaniu pomocna jest przede wszystkim dobra dieta - nie tylko niskokaloryczna, ale też równocześnie zbilansowana, pełnowartościowa. Dobrym sposobem jest catering dietetyczny, otrzymuje się wtedy 5 posiłków na cały dzień, najlepszy catering dietetyczny moim zdaniem oferuje MaczFit, ja dzięki diecie od nich schudłam już ładnych parę kilo :)
login...

Postprzez marakuja89 » Pn sty 01, 2018 2:46 pm

Odpowiednia dieta to dieta szyta na miare naszych potrzeb. Tutaj nie ma miejsca na pomylkę. Dieta powinnna byc dostosowana do naszego trybu zycia, spojna z naszymi prefeencjami, bo najgorsze to sa diety typu glodówki, przez które mozna nabawic sie tylko problemow trawiennyhc. Ja do dzisiaj kuruje sie dicopeg 10g po diecie 800kcal
marakuja89

Postprzez zuzanka30 » Wt sty 02, 2018 12:49 pm

Najgorsze jedt podjadanie niezdrowych przekąsek... To gwarantowany efekt jojo ale wiem po sobie, że czasem ciężko odmówić sobie czekolady. Na szczęście jest zdrowa alternatywa takich przekąsek - to koktajl choco lite avis ,który zawiera błonnik, białko, otręby etc. Przyjmnie zapełnia żoładek, daje uczucie sytości i jest pyszną przekąską :)
zuzanka30

Postprzez DziennikarzJa » Wt sty 02, 2018 4:07 pm

Ja byłem kiedyś na diecie kapuścianej i muszę przyznać, że bardzo mi pomogła, ale wiadomo, że nie jest dla każdego. :)
DziennikarzJa

Postprzez herzog » Śr sty 03, 2018 9:38 am

Ja po ciąży nie mogłam schudnąć... stosowałam kilka diet (z internetu, później kupiłam książkę) i właściwie ze wszystkim mi nie szło. Mąż na urodziny, niecały rok po porodzie zafundował mi wizytę u psychodietetyka i w końcu kilogramy zaczęły stopniowo spadać! Wszystkim mamom (i nie tylko:D) polecam http://sky-med.com.pl/. Pamiętajcie - w diecie chodzi o zdrowe nawyki, a te mają swój początek w głowie.
herzog

Postprzez mamsza » Śr sty 03, 2018 10:25 am

Dlatego warto zastanowić się poważnie nad dietą pudełkową. Wiele osób bardzo chwali to rozwiązanie - szczególnie ci, którzy nie mają czasu gotować. Polecam więc zapoznać się z ofertą dostępną na stronie http://food2door.pl/. Myślę, że przypadnie Wam do gustu.
mamsza

Postprzez bubaa » Śr sty 03, 2018 9:17 pm

Zanim podejmiesz się jakiejkolwiek diety, koniecznie skonsultuj to z dietetykiem. Posiłki powinny być zdrowe, pełnowartościowe. Pod okiem specjalisty na pewno będzie łatwiej. W szpitalu geriatrycznym w Katowicach znajduje się poradnia dietetyczna. Tam na pewno znajdziesz fachową pomoc. Pod tym linkiem znajdziesz ich portal - http://www.emc-sa.pl/nasze-placowki/szp ... i/poradnie.
bubaa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte