Wyszukiwanie zaawansowane »

Odpowiednia dieta

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Odpowiednia dieta

Postprzez alabasterka » N sty 28, 2018 8:59 pm

u mnie stwierdzono policystyczne jajniki, dla wtajemniczonych PCOS. Ja nawet nie zdawałam sobie sprawy jak ważna jest w tym przypadku odpowiednia dieta, zobaczcie sobie ten artykuł, przydatny dla starających się o dzidziusia http://ovarin.pl/dietetyk-radzi/
alabasterka

Postprzez mami75 » Pn sty 29, 2018 10:13 pm

W Polsce panuje coraz większa moda na zdrowe odżywianie i dbanie o zdrowie i jeśli ktoś chciałby też iść to drogą to wydaje mi się, że dobrym pomysłem na prezent może być zakup wolnoobrotowej wyciskarki do soków Muke klasy premium. Pozwala ona przygotować soki i koktajle z dosłownie wszystkich warzyw i owoców. Ma dobrą cenę, wydłużoną gwarancję i można z niej przyrządzić zdrowe soki! My korzystamy z wyciskarki Muke od roku i jesteśmy z niej naprawdę zadowoleni, bo łatwo się ją myje, jest lekka, cicho chodzi, praktycznie nie ma żadnych wad. A co najważniejsze pozwoliła na zrezygnowanie z drogich, niezdrowych i pełnych cukru soków ze sklepu.
mami75

Postprzez kffiatek87 » Wt sty 30, 2018 12:16 pm

Moim zdaniem najlepsza diete moze nam dobrac dietetyk - ja widze duza roznice odkad stosuje diete dopasowana mi indywidualnie pod moje potrzeby. Dietetyk podpowiedzial mi co jeść na śniadanie i w jaki sposob racjonalnie sie odzywiac i naprawde widac efekty :)
kffiatek87

Postprzez login... » Wt sty 30, 2018 12:24 pm

W końcu udało mi się schudnąć.I kto by pomyślał schudłam dzięki tabletką Slimunox.Na początku wydawało mi się to mało realne.Ale po wprowadzeniu zmian i trzymaniu się tego co jest napisane na ulotce dołączonej do opakowanie wcale nie okazało sie to takie trudne.
login...

Postprzez rys1977 » Wt sty 30, 2018 3:21 pm

Dieta sama da ograniczone rezultaty. Trzeba pamiętać o ruchu i treningu dostosowanym do naszych możliwości. Noworoczne postanowienia dobrze, że są, ale nie mogą być z byt ambitne, bo nic z nich nie wyjdzie. A przecież nie o to chodzi :?
rys1977

Postprzez Franco » Śr sty 31, 2018 12:29 am

A czy czytacie może w internecie na temat takich rzeczy jak właśnie diety ? Ja ostatnio znalazłam bardzo fajny, przynajmniej tak mi się wydaje, blog cyklgastro.pl. Wiele ciekawych artykułów, co o tym sądzicie ? Ja od jakiegoś czasu zaczęłam interesować się tematem, bo koniecznie muszę zgubić kilka kilogramów
Franco

Postprzez login... » So lut 03, 2018 12:19 pm

Dla mnie moja nadwaga była dużym problemem. Długo nie mogłam sobie dać z nią rady, pomimo stosowanych różnych diet. Pomogło dopiero zastosowanie Slimunox.
login...

Postprzez agnieszka123321 » Pn lut 05, 2018 8:10 am

Ja nigdy nie stosowałam jakieś głodówki, ale pozbyć się swojej nadwagi. Miałam kiedyś problemy zdrowotne i stwierdziłam że najlepiej wybrać się do specjalisty. W końcu skorzystałam z usług dietetyka http://www.rzeszow.pro-familia.pl/oddzialy/dietetyka/ . Zdrowo i skutecznie oraz zawsze pod kontrolą :)
Ostatnio edytowano Wt lip 30, 2019 3:10 pm przez agnieszka123321, łącznie edytowano 1 raz
agnieszka123321

Postprzez login... » Pn lut 05, 2018 3:14 pm

Ja jestem z siebie bardzo dumna dałam radę schudnąć.Wspomagałam się Foreverslimem ale od siebie też wiele dałam.Pilnowałam diety ćwiczyłam i dzięki mojej ciężkiej pracy udało się.
login...

Postprzez milna » Wt lut 06, 2018 8:35 am

Mnie zaintrygowała dieta wodna https://www.darnatury.pl/blog/article/dieta-wodna , nie jest skomplikowana, nie wymaga wielu wyrzeczeń a na pewno jest zdrowa. Słyszeliście o takiej diecie? Ja zamierzam jej spróbować :)
milna

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte