Wyszukiwanie zaawansowane »

Odpowiednia dieta

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Odpowiednia dieta

Postprzez kffiatek87 » Śr lut 14, 2018 11:39 pm

Naprawde dajecie sie namowic na ta chemie? masakra.. Ja odkad pilnuje tego, zeby jesc regularnie to sila rzeczy jem mniej i chudne :) Do tego troche cwicze, troche biegam i waga leci, mimo, ze produkty jem wciaz te same :) Nie zrezygnowalam nawet z pizzy z serem zoltym :D
kffiatek87

Postprzez login... » N mar 04, 2018 1:45 am

Dokładnie, ja po sobie też widzę, że regularne jedzenie to jest podstawa. Odkąd mam catering dietetyczny, schudłam już 4 kg. A wszystko to dzięki zdrowemu i regularnemu jedzeniu. Jem do syta, smacznie, tylko że pewnych rzeczy nie spożywam, np. słodyczy, chyba że w postaci fit drugiego śniadania czy podwieczorku od https://www.maczfit.pl/ :)
login...

Postprzez login... » Pn mar 05, 2018 6:28 pm

Dokładnie tak Foreverslim pozwala na szybszy spadek wagi ale również trzeba pamiętać o diecie i ćwiczeniach.A głodówka wcale nie jest zła pod warunkiem że stosuje się ją dzień lub dwa kiedy chce się oczyścić organizm z toksyn.
login...

Postprzez mamutka » Śr mar 07, 2018 5:04 pm

no wiadomo żeby czuć się młodym i pełnym wigoru to odpowiednia dieta jest wręcz wskazana. JA muszę uważać z tym co jem, bo niestety ale mój organizm bardzo ciężko znosi zmianę jakiś pokarmów. Przeważnie wtedy dokuczają mi problemy z jelitami. Lubią się one odzywać. Długo szukałam jakiś odpowiednich sposobów żeby się ich pozbyć i w końcu udało mi się dostać Intestę http://www.intesta.pl/ , która jak dla mnie jest numerem jeden jeśli chodzi o zaburzenia flory jelitowej
mamutka

Postprzez mami75 » Cz mar 08, 2018 10:59 pm

W moim przypadku świetnym uzupełniem diety okazała się wyciskarka do owowców i warzyw Muke. Piję je w domu i zabieram do pracy. Są to soki i koktajle, które świetnie smakują i dostarczają duże dawkę witamin i wartości odżywczych. Wyciskarka jest super - radzi sobie ze wszystki owocami (nawet mrożonymi) i twardymi warzywami i jest łatwa w obsłudze. Muke to jeden z lepszych wyborów w tej cenie.
mami75

Postprzez login... » So mar 10, 2018 10:41 am

Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu odchudzania jaki udało mi się osiągnąć. W 3 miesiące schudłam 14 kilo
login...

Postprzez login... » Wt mar 13, 2018 12:18 pm

Jeżeli chodzi o Slimunox to tym tabletką mogę wystawić jak najlepsza opinie.Dla mnie nie ma nic lepszego na odchudzanie niż te tabletki.A jeśli mowa o wyniku to mi udało się schudnąć 15 kg .Również ważna jest informacja o tym żę po skończonej kuracji z Slimunox nie występuje efekt jo-jo.
login...

Postprzez login... » Śr mar 14, 2018 6:38 pm

Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim i jak się okazało było to bardzo dobre rozwiązanie. W 3 miesiace pozbyłam się całej nadwagi
login...

Postprzez login... » N mar 18, 2018 7:29 pm

Mi z pomocą Slimunox udało się schudnąć dość sporo kilogramów.Wiadomo że same tabletki nie dały by rady ,do tego zmieniłam nawyki żywieniowe,trochę więcej się ruszałam no i w końcu się udało.
login...

Postprzez login... » N mar 18, 2018 9:47 pm

Jak korzystam z trenera personalnego i cateringu dietetycznego. Z tego wyboru jestem całkowicie zadowolona :) https://smartdiet.pl/
login...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte