Wyszukiwanie zaawansowane »

Pozbądź się zmarszczek

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Pozbądź się zmarszczek

Postprzez Paulinka89 » Śr paź 17, 2018 7:59 am

Mi się ostatnimi czasy obija o uszy, że w sumie coraz więcej takich, nazwijmy to, podstawowych i prostych zabiegów medycyny estetycznej próbuje się zamknąć w tubki jako krem i oddać w ten sposób do domowego użytku ; ). Dla przykładu, tutaj: https://lirene.pl/jak-dziala-wypelniacz ... -w-kremie/ czytałam sobie na temat wypełniacza zmarszczek w kremie. Jak myślicie, to opłacalna opcja? W szczególności w porównaniu do regularnych zabiegów u lekarza? Stosowała to może któraś z Was?
Paulinka89

Postprzez halina56 » Śr paź 17, 2018 8:34 pm

Ja próbowałam zabiegu HIALUROX w Coco-Time we Wrocławiu. Zabieg nie inwazyjny, rewelacyjnie się sprawdza w wygładzeniu i wypełnieniu zmarszczek. Zabieg trwa około 120 minut u jest bezpieczny. warto go powtórzyć w postaci 6 serii 2-3 razy w tygodniu.
halina56

Postprzez anaw » Pt paź 19, 2018 8:58 am

Moim zdaniem zabiegi są ok ale najpierw dobrze jest zafundować sobie dobrej jakości krem przeciwzmarszczkowy, który jest w stanie poradzić sobie z takim problemem. Ja kupiłam ostatnio rewelacyjny krem z peptydem z jadu węża SynˡRésist L’visage z firmy Monduniq http://www.monduniq.pl/pl/detail/produkty/819/venin-de-serpent-sila-jadu-weza. Mozna go kupić jedynie w salonach, które współpracują z tą marką. Odżywia, regeneruje i ma działanie liftingujące.
anaw

Postprzez login... » Pn paź 22, 2018 4:05 pm

Ja najbardziej na zmarszczki rekomenduje botox, bardzo polecam taki zabieg, najlepiej odmładza skórę, sama od kilku lat stosuję i efekty są super. Oczywiście najważniejsze jest, aby trafić na dobrego lekarza, który potrafi takie zabiegi wykonywać, ja chodzę do dra Migały w Klinice Sfera, http://www.klinikasfera.pl/.
login...

Postprzez imik » Wt paź 23, 2018 4:34 pm

Jak długo utrzymuje się botoks? Jak długo widać efekty?
imik

Postprzez kalinka1 » Śr paź 31, 2018 9:38 am

Może zamiast drastycznych kroków takich jak botoks itp warto pomyśleć nad kosmetykami naturalnymi? Ja mogę wam polecić mój ulubiony krem przeciwzmarszczkowy ECTA SOLUTION TOTAL RETEXTURIZING CREAM, który działa cuda, firmy ELDAN COSMETICS. W swoim składzie ma witaminy A i E,masło shea, olejki roślinne czyli wszystko co naturalne :) Ja osobiście jestem z niego bardzo zadowolona :)
kalinka1

Postprzez Grażyna » So lis 03, 2018 9:58 am

Jestem tradycjonalistką i nie wyobrażam sobie ingerencji chirurga w moją skórę... Systematycznie używam kremów przeciwzmarszczkowych do cery dojrzałej i uważam, że to mi w zupełności wystarczy. Od jakiegoś czasu stosuję nawilżający krem przeciwzmarszczkowy z Bielendy Kuracja Młodości. Jest lekki, ma zadowalającą konsystencję i dobrze się wchłania. Używam go zawsze pod makijaż i przed snem. Często można go złapać na różnych promocjach w drogeriach.
Grażyna

Postprzez manius872 » N lis 04, 2018 6:05 am

U mnie po 30 pojawiły się pierwsze zmarszczki teraz mam 38 i widzę ich coraz więcej. Myślę, że najważniejsze to jasna zdrowa cera. Dodatkowo od jakiegoś czasu używam podkładu rozświetlającego z eshopannabelle przez to cera wydaje się bardziej promienna i zdrowa.
manius872

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte