Wyszukiwanie zaawansowane »

język angielski

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: język angielski

Postprzez Polinezja13112 » Cz lip 25, 2019 2:33 pm

Ja jestem niesamowicie zadowolona z postępów w nauce jakie osiągnęłam ucząc się w szkole angielskiego https://youenglish.school . Najwięcej daje mi chyba rozmowa z native speakerami, którzy ciągle zachęcają do rozmowy i nie pozwalają milczeć. Na początku trochę się bałam mówić, ale teraz już jestem "fluent"! Polecam kurs języka angielskiego w tej szkole :-)
Polinezja13112

Postprzez owsianka91 » Cz sie 01, 2019 7:54 am

Jeśli interesuje cię angielski lublin zapoznaj się z ofertą tej szkoły jezykowej https://www.columbus.lublin.pl/ Widziałam, ze organizują zajęcia dla różnych grup wiekowych oraz dla firm. Ja zastanawiam się nad zapisaniem się na zajecia indywidualne. Chciałabym w końcu nauczyć się angielskiego.
owsianka91

Postprzez ola234 » Pt sie 02, 2019 2:34 pm

Bardzo dobrą serią książek do j. angielskiego jest smart time 2
ola234

Postprzez Werox111 » Pn sie 05, 2019 12:50 pm

My z mężem chcieliśmy niedawno zainwestować w język angielski dla naszej Amelki dlatego zdecydowaliśmy się na korepetycje angielski poznań rataje z dojazdem. Dzięki temu możemy mieć więcej rzeczy pod kontrolą. Jak dla mnie to super rozwiązanie dla każdego rodzica.
Werox111

Postprzez owsianka91 » Śr sie 14, 2019 6:55 am

Może angielski online z native speakerem cię zainteresuje? Moim zdaniem to idealne rozwiazanie dla osób, które nie mają czasu na nauke w szkole językowej. Uczysz się w domu przez komunikator np skype. Sama myślę o skorzystaniu z oferty.
owsianka91

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte