Wyszukiwanie zaawansowane »

język angielski

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: język angielski

Postprzez Baylis51 » Pt lut 22, 2019 9:23 am

Moim zdaniem z książek nie nauczysz się zbyt wiele. Myśle, że angielski przez Internet to o wiele lepsza opcja. Sam w taki sposób się uczyłem i naprawdę wiele potrafie powiedzieć po angielsku.
Baylis51

Postprzez Igaa » Cz mar 07, 2019 2:37 pm

A czy sprawdzałaś już kurs metodą Emila Krebsa na przykład od http://kursy-jezykowe.edu.pl/ ? Jeżeli nie, to zdecydowanie polecam i mam nadzieje, że tak samo jak mi uda Ci się w końcu przełamać niechęć nauki języka bo dla osób początkujących jest to moim zdaniem świetna opcja, bo większość rzeczy zostaje w głowie na dłużej, a nie tak jak po szkole językowej po dwóch dniach znowu nic nie pamiętałam ... Pozdrawiam i daj znać jak idzie nauka ;)
Igaa

Postprzez MartaSwitezianka » Cz mar 07, 2019 8:04 pm

Moim zdaniem najlepszą metodą na naukę jest po prostu wyjazd do danego kraju dlatego ze swojej strony chciałam Wam polecić zajrzeć na stronę https://kursy.atas.pl/ . Znajdziecie tam różne oferty wyjazdu, z których jakiś czas temu korzystała moja córka i jest naprawdę bardzo zadowolona z takiego wyboru. Nie dość, ze nauczyła się języka to jeszcze poznała naprawdę sporo fajnych znajomych, z którymi ma kontakt do dzisiaj ;) Dla dzieci i młodzieży wydaje mi się jest to jeden z lepszych pomysłów ;)
MartaSwitezianka

Postprzez MarianZ » Pt mar 15, 2019 2:05 pm

Odnośnie kursów, bardzo skutecznymi są indywidualne kursy nauczania - https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-angielski/kursy-indywidualne/. Takie kursy przygotowywane są dla indywidualnych klientów bądź mało licznych grup osób. Dzięki temu wykwalifikowany lektor, może poświęcić więcej uwagi poszczególnym uczniom. W ten sposób nauka jest efektowna oraz szybka.
MarianZ

Postprzez marcyzka » Pt mar 22, 2019 8:21 pm

Bardzo lubię uczyć się języków, ale niestety, szkoła mi w tym nie pomogła. Dopiero po ukończeniu wybrałam się na kurs i muszę przyznać, że coś już z tego mam.
marcyzka

Postprzez Baylis51 » Pn kwi 01, 2019 7:53 am

Widzę, że nikt jeszcze nie wspomniał, że jest coś takiego jak nauka angielskiego przez Skype. Moim zdaniem jest to super metoda na szybkie nauczenie się języka.
Baylis51

Postprzez perek » Wt kwi 16, 2019 5:44 pm

Nauka przez skype? Pierwsze słyszę. Czy taka nauka jest skuteczna?
perek

Postprzez mamsza » Pt kwi 26, 2019 12:18 pm

A co powiecie na angielski przez internet? Widziałam taką opcję na stronie https://pl.tutlo.com/ i bardzo mnie to zaciekawiło. Myślę, że warto by było spróbować, a jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
mamsza

Postprzez demeter » Cz maja 23, 2019 8:39 am

Nigdy nie umiałam opanować ichniej gramatyki.
demeter

Postprzez login... » So lip 20, 2019 2:27 pm

Po pierwsze - nie myśl o szkołach językowych, strata Twojego czasu i pieniędzy. Jeżeli rzeczywiście chcesz się nauczyć języka, to wystarczy, że popracujesz sama w domu + później będziesz szlifować angielski w ROZMOWIE z obcokrajowcami i efekty będą znacznie lepsze niż po wszystkich szkołach językowych razem wziętych. Przeczytaj parę artykułów o tym jak nauczyć się angielskiego, wciel je w życie i nie rezygnuj, powodzenia! ;)
login...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte