Wyszukiwanie zaawansowane »

Choinka

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Choinka

Postprzez domi » Wt lis 24, 2009 10:20 am

Czy juz myslicie o swietach? Bo ja bardzo na nie czekam. Sa to moje ukochane swieta.
Mam w zwiazku z tym pytanie.Czy jestescie podobnie jak ja posiadaczkami sztucznej choinki ? Czy tez w waszych domach pojawi sie zywe drzewko? Ja co roku obiecuje sobie ,ze choc raz szarpne sie na kupienie zywej choinki ale tuz przed swietami zabieram sie za ubieranie sztucznej.Wtedy mysle sobie,ze w przyszlym roku to juz zdecydowanie kupie drzewko i mija rok, i sytuacja sie powtarza.Ale moze w tym roku bedzie innaczej.
domi

Re: Choinka

Postprzez Gosiak » Wt lis 24, 2009 11:01 am

Ja w swoim pokoju mam cudowną różową choinkę, którą zdobię granatowymi ozdobami :)
Gosiak

Postprzez WiolaKrk » Wt lis 24, 2009 11:08 am

Jak dla nie choinka musi byc zielona i koniecznie prawdziwa- musze czuc jej zapach i zamiatac potem igly, ktore opadaja :) sztuczne cuda nie wchodza wogole w gre! Co do oczekiwania to bardzo to szybko minie i nawet sie nie obejrzymy a juz bedzie Wigilia :) Piekny to jest czas, osobiscie najbardziej lubie te Swieta i nasze maluchy rowniez. Jak co roku bedziemy ubierac nowa, swieza choinke, dokupie tez same galazki by z nich zroibic kilka stroikow :)
WiolaKrk

Postprzez Nela28 » Wt lis 24, 2009 12:42 pm

Narazie jeszcze nie mam choinki, ale bedzie napewno sztuczna. W moim domu rodzinnym nigdy nie bylo zywej choinki. Mama kupowala zawsze tylko kilka galazek na pare stroikow, potem igly strasznie z tego odpadaly i bylo ich wszedzie pelno, dlatego moze i zapach jest fajny swiezej choinki, ale sztuczna jest znacznie praktyczniejsza. A zreszta czy to wazne jaka? Wazne zeby wogole byla bo bez choinki to co za Świeta??
Nela28

Postprzez Schutzengel » Wt lis 24, 2009 5:27 pm

Nela28 zgadzam sie z toba, choinka niewazne jaka byle by byla... U mnie tez gosci co roku sztuczna choinka, oczywiscie u mnie w domu tez juz sie nie umiemy doczekac Swiat. :)
Schutzengel

Postprzez Gracjanka » Wt lis 24, 2009 6:41 pm

Dokladnie. Nie wazne jaka - czy zywa czy sztuczna tylko wazne zeby byla. Uwielbiam stroic choinke i znajdowac pod nia prezenty :)
Gracjanka

Postprzez kinga » Śr lis 25, 2009 11:05 am

A w moim domu rodzinnym zawsze byla zywa choinka.Co rok przywozila nam ja moja kochana babcia. Do dzis pamietam jej zapach jaki rorchodzil sie po mieszkaniu. Baniek na niej nie wieszalismy zbyt duzo ale za to lasek cukrowych ,slodyczy i innych smakolykow do podjadania bylo pod dostatkiem.Czesto po paru dniach wynosilismy ja na balkon bo tam dluzej utrzymywala swiezosc.Sztuczna choinka to nie to samo. Ale dobre i to.
Macie racje,ze lepiej sztuczna niz zadna.
kinga

Postprzez Basia25 » Śr lis 25, 2009 11:19 am

U nas oczywiscie jak co roku bedzie zywa :) Maz jako glowa rodziny zawsze przed swietami wybiera sie na targ/bazar po swieza choinke. Kiedy wraca wszyscy wspolnie przyozdabiamy drzewko. Sa bombki, ozdoby no i slodycze.
Basia25

Postprzez renia » Śr lis 25, 2009 1:18 pm

U nas tradycyjnie bedzie sztuczna choinka.Co rok dokupujemy tylko banki bo zawsze jakas sie zniszczy.Oczywiscie zawieszamy tez slodycze bo cala przyjemnosc w podjadaniu. Maz z coreczka sie w tym specjalizuja.Raz tylko kupilismy zywa choinke i bylo cudownie.W domu pachnialo lasem. Niestety szybko zaczela usychac i gubic igly.
renia

Postprzez Yoanna » Śr lis 25, 2009 1:42 pm

My mamy sztuczna choinke i mysle, ze w tym roku nic sie nie zmieni. Fakt moze i zywa ma fantastyczny zapach, ale przynajmniej nie opadaja igly,ktore ciagle trzeba zamiatac ;)
Yoanna

Następna strona

Powrót do Forum otwarte