Wyszukiwanie zaawansowane »

Świeta

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Świeta

Postprzez domi » Wt lis 24, 2009 10:28 am

Boze Narodzenie to takie radosne swieta.Ciekawi mnie jak je spedzacie.Czy wylegujac sie przed telewizorem i obiadajac wczesniej przygotowanymi smakolykami? Czy tez zostawiacie wszystko i wyjezdzacie np. w gory?
My przewaznie spedzamy jeden dzien u moich rodzicow a drugi u rodzicow meza. Teraz pewnie bedzie tak samo.Kubus bedzie mial frajde bo tylu choinek jeszcze nie widzial. Tak naprawde to beda jego pierwsze swieta i pierwsza choinka.
domi

Re: Świeta

Postprzez WiolaKrk » Wt lis 24, 2009 11:43 am

Swieta z mezem i dziecmi spedzamy raczej w domu :) Pierwszy i drugi dzien Swiat przeznaczamy na odwiedziny bliskich. W czasie tych chwil odpoczywamy, zajadamy sie smakolykami no i świetujemy :)
WiolaKrk

Postprzez Nela28 » Wt lis 24, 2009 12:49 pm

Oczywiscie, ze spedzam swiateczne dni przy palaszowaniu smakolykow, ogladaniu tv, rozmowach z bliskimi, koledowaniu i odwiedzinami rodziny :) W tym roku Wigilie ja i moj chlopak bedziemy spedzac u moich i jego rodzicow czyli dwie kolacje jednego wieczoru! :lol: W dni swiateczne tez bedziemy sie sprezac zeby poodwiedzac moja i jego rodzine poza Krakowem:) Jak dla mnie to Swieta powinno sie spedzac tradycyjnie z rodzina w domu a nie na wyjazdach- na wyjazd w gory to moge sobie wyjechac np. przed Sylwestrem albo w kazdym innym czasie. Takie moje zdanie, ale kazdy robi jak uwaza:)
Nela28

Postprzez Schutzengel » Wt lis 24, 2009 5:34 pm

Ja co roku Wigilie mialam roznie, raz w domu z rodzicami a raz u jednej z babc, jak wypadlo tak bylo, ale w tym roku jest inaczej, bo jestesmy sami i tylko w trojeczke robimy, do Polski w tym roku sie nie wybieramy, Oliver bedzie przezywac juz swoja druga Wigilie :) W zeszlym roku byl malutki, ale w tym roku to juz bardziej wszystko rozumie i bedzie sie z tego cieszyc tak samo jak my...
Schutzengel

Postprzez Basia25 » Śr lis 25, 2009 11:45 am

U nas tradycyjnie, świeta spedzamy w domu. Zadnych wyjazdow w gory. Jednego dnia odwiedzamy rodzine meza, drugiego moich bliskich. Juz tak nieduzo czasu zostalo, nie moge sie doczekac tego radosnego, cieplego i spokojnego świętowania.
Basia25

Postprzez kinga » Śr lis 25, 2009 12:06 pm

Jeszcze nie wiem czy Wigilie spedzimy u moich rodzicow czy u rodzicow mojego chlopaka .Zwykle w swieta robi sie u nas maly zjazd rodzinny. Wszyscy wszystkich staraja sie odwiedzic.Oczywiscie bez palaszowania smakolykow sie nie obejdzie bo przeciez po to sie wszystko przygotowuje, zeby zjesc a nie tylko cieszyc oczy.
Kinga
kinga

Postprzez Yoanna » Śr lis 25, 2009 1:39 pm

O tak zdarzylo nam sie z mezem tak spakowac szybcutko rzeczy i wyjechac w gory. Ogolnie sporo zawsze podrozowalismy a naprawde w takich chwilach wystarczy jedno haslo: "jedziemy ! " i juz nas nie ma :) Totalny spontan. Na takim wyjezdzie mozna naprawde odpoczac- nie ma tej bieganiny i przygotowan- jedynie spokoj. Kiedy zalozymy rodzine, bedziemy chcieli tradycyjnie spedzac swieta w domu z bliskimi.
Yoanna

Postprzez ela » Śr lis 25, 2009 1:58 pm

Witam wszystkich.
Ja zawsze sama przygotowuje cala Wigilie i spedzamy ja w domku.Przy zastawionym stole dzielimy sie oplatkiem i skladamy sobie zyczenia.Po Wigili dzieciaki rozpakowuja precenty ,potem spiewamy koledy.
W swieta natomiast albo ktos przyjezdza do nas albo my jedziemy gdzies w odwiedziny.
Pozdrawiam .Ela.
ela

Postprzez ILONA » Cz lis 26, 2009 2:45 pm

Z córcia na Wigilie pojdziemy zapewne do moich rodzicow, mysle ze na jeden dzien swiateczny tez zostaniemy. Jeszcze nie wiem czy moj byly maz bedzie chcial sie z nami spotkac- narazie sie nie odzywal. W sumie jeszcze troche czasu zostalo, takze plany jeszcze sie moga zmienic.
ILONA

Postprzez ela » Pt lis 27, 2009 11:32 am

Witam wszystkich.
Zapomnialam dodac,ze zawsze przed Swietami robimy rodzinne pieczenie swiatecznych ciasteczek. Sa renifery,sanie Mikolaja,choinki itp. Tylko zwykle sprzatanie kuchni po zakonczonej pracy nalezy do mnie a sami mozecie sobie wyobrazic jak taka kuchnia wyglada.
Pozdrawiam.Ela.
ela

Następna strona

Powrót do Forum otwarte