Wyszukiwanie zaawansowane »

Postanowienia noworoczne

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Postanowienia noworoczne

Postprzez Nela28 » Pt lis 27, 2009 1:29 pm

Fakt może jeszcze zostało troche czasu do powitania nowego roku, ale przeciez wiekszosc z nas juz pewnie po cichu w myślach planuje, marzy lub postanawia cos na Nowy Rok. Albo ze cos zrobi od nowego roku. Ja np. planuje czesciej chodzic na basen, zapisac sie na kurs tańca brzucha, postaram sie polubic gotowanie ( bardzo bym chciala zeby sie spelnilo)i zacznę oszczędzac! To narazie takie wstępne postanowienia, wiecej pewnie wyklaruje sie jeszcze w ciagu najbliższego miesiaca :) A Wy macie juz jakies postanowienia, albo macie jakies sprawdzone sposoby na dotrzymanie tych zlozonych obietnic? a moze po nowym roku odpuszczacie tlumaczac to ze moze w nastepnym roku sie uda? :) zapraszam to wynurzeń, ale nie rzucania słow na wiatr! Trzymam za Was kciuki i zycze Wam juz dzis aby wszystkie te marzenia i plany sie pospełnialy :)
Nela28

Re: Postanowienia noworoczne

Postprzez WiolaKrk » So lis 28, 2009 9:34 am

Mam takie jedno zyczenie na Nowy Rok- wyjechac w czasie wakacji z cala rodzinka do jakiegos bajecznego i goracego kraju conajmniej na 2 tygodznie i tak naprawde, porzadnie wypoczac ... Zbieramy juz mezem fundusze na ten wyjazd, wiec mysle ze sie uda :)
WiolaKrk

Postprzez ela » So lis 28, 2009 5:09 pm

Witam wszystkich.
Moze zabrzmi to strasznie egoistycznie ale ja postanawiam bardziej zadbac o siebie.Nie chodzi mi o wyglad ,chociaz moze i to by sie przydalo ale o to by rodzinka przejela choc troche moich obowiazkow i przestala wchodzic mi na glowe.Moze wtedy docenia moja prace i starania o nich.Moze?
Pozdrawiam . Ela.
ela

Postprzez kinga » So lis 28, 2009 6:27 pm

Nie wiem czy bardziej chodzi o postanowienia czy zyczenia dlatego napisze i jedno i drugie.
Jesli chodzi o zyczenia na Nowy Rok to ja podobnie jak WiolaKrk chcialabym wyjechac z moim chlopakiem choc na tydzien do cieplych krajow.odpoczac i pobyc we dwoje.Ostatnio tylko praca i paca a na zycie prywatne czasu brak co powoli zaczyna przeszkadzac mojemu chlopakowi. Wcale mu sie nie dziwie ale kazdy wie jakie teraz czasy nastaly.
Co do postanowien to musze koniecznie skrocic godziny pracy i porozmawiac powaznie o tym z szefem. Bo jak tak dalej pojdzie to zmienie sie w robota.Bez uczuc ,czasu i rodziny.A tego nie chce.
Kinga
kinga

Postprzez domi » So lis 28, 2009 7:04 pm

Postanowienie- a wiec postanawiam od Nowego Roku mniej sie denerwowac i bardziej optymistycznie patrzec na swiat.Bardzo trudne ale realne postanowienie.
Zyczenie-Zycze sobie wiekszego mieszkania w spokojnej ,pelnej zieleni okolicy.
domi

Postprzez Basia25 » N lis 29, 2009 2:14 pm

Bardzo chcialabym moc wiecej czasu spedzac z moja rodzina. Wiem jak wazne jest spedzanie czasu razem i pielegnowanie ogniska domowego. Nie mozna ciagle miec na glowie mnostwa spraw i np. wspolne wyjscie do zoo
( taki przyklad pierwszy mi sie nasunal) odkladac w nieskonczonosc. Zycze tez sobie i moim bliskim, abysmy byli caly czas zdrowi, mieli sie dobrze, zeby bylo jak najmniej problemow, a kazdy dzien przynosil tylko szczescie :)
Basia25

Postprzez symbiosis11 » Pn lis 30, 2009 10:07 am

Moje postanowienie - oszczedzac kase.
:)
symbiosis11

Postprzez Nela28 » Pn lis 30, 2009 10:35 am

symbiosis11 to mamy podobne postanowienia :) Ciekawa jestem ja nam to wyjdzie?? Takie sa niestety czasy ze ciezko jest oszczedzac bo ciagle sie wydaje :// Nie mowie, ze sie nie da ale jest naprawde ciezko ...
Nela28

Postprzez Iwisia » Pn lis 30, 2009 10:40 am

Moim postanowieniem jest WYTRWAŁOŚĆ, gdyż w Nowym Roku urodzę kolejne dziecko. Obowiązków będę miała więcej i problemów....

Pozdrawiam.
Iwisia.
Obrazek
Iwisia

Postprzez symbiosis11 » Pn lis 30, 2009 1:04 pm

Nela28 napisał(a):symbiosis11 to mamy podobne postanowienia :) Ciekawa jestem ja nam to wyjdzie?? Takie sa niestety czasy ze ciezko jest oszczedzac bo ciagle sie wydaje :// Nie mowie, ze sie nie da ale jest naprawde ciezko ...

Ciezko, ciezko w szczegolnosci ze wszystko drozeje, a podwyzek nie dostajemy.
:)
symbiosis11

Następna strona

Powrót do Forum otwarte