Wyszukiwanie zaawansowane »

Postanowienia noworoczne

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Postanowienia noworoczne

Postprzez ela » Pn gru 14, 2009 4:18 pm

Witam wszystkich.
A ja juz sie balam,ze tylko mnie malo kiedy udaje sie dotrzymac postanowien.Choc zwykle bardzo sie staram i tak malo z tego wychodzi.Jednak gdy chodzi o dotrzymanie obietnic to ja tak jak i wy czasem z wielkim trudem bo rozne bywaja obietnice ale zawsze musze je wypelniac. Tego ucze dzieci wiec musze swiecic przykladem.
Pozdrawiam. Ela.
ela

Postprzez domi » Cz gru 17, 2009 9:57 pm

Moze gdyby wlasne postanowienia obiecac komus ,ze sie dotrzyma to wtedy trzeba by bylo sie wywiazac?
Jest to pewien sposob tylko troche pogmatwany.
domi

Postprzez monia » N gru 27, 2009 9:00 pm

Musze sie wziac za diete, czyli jesc po prostu o polowe mniej niz teraz plus cwiczyc. Nie migac sie od jogi, bo to wstyd ze nie bylam juz miesiac.
I maz, dbac o nas tak po prostu.
Mama Antosia oraz:
2002- Aniołka Groszka- 8 tc, cp
2004- Aniołka Biedroneczki- 10 tc
2009- Aniołek Maluszek- 9 tc
monia

Postprzez ela » N gru 27, 2009 10:33 pm

Witam wszystkich.
Po Swietach to chyba wiekszosci z nas dieta by nie zaszkodzila a mnie to na z pewnoscia.Codzienne cwiczenia tez by sie przydaly. Wole nie stawac na wage bo deprecha gotowa.
Pozdrawiam. Ela.
ela

Postprzez domi » N gru 27, 2009 11:41 pm

Co rok obiecuje sobie,ze na Swieta upieke mniej ciast i kupie mniej jedzenia.Ale kiedy zblizaja sie Swieta wpadam w szal wypiekow i zakupow. Potem oczywiscie wszystko takie pyszne ,ze zal zeby sie zmarnowalo i zajadam do bolu. Potem probuje zgubic te dodatkowe kilogramy i obiecuje sobie,ze w nastepne Swieta....
I tak kolko sie zamyka.Masz racje Monia ,ze czas wziasc sie za siebie bo przed nami lato i kostiumy kapielowe a czas szybko leci.
domi

Postprzez Nela28 » Pn gru 28, 2009 12:43 pm

Do moich postanowien nowowrocznych dorzucam obietnice, ze naucze sie grac w szachy :D Podczas swiat przypadkowo dowiedzialam sie ze moj chlopak i jego tata swietnie graja w szachy. Wiem ze duzo nauki przede mna ale ogromnie mnie zafascynowala ta gra. Moj chlopak odnalazl schowane gleboko w szafie nieuzywane szachy. Namowilam go wczoraj na pierwsza wspolna gre-co prawda przegralam ale mialam tez kilka udanych akcji. Duzo trzeba myslec, analizowac i przewidywac :) zeszlo nam na grze ponad dwie godziny ! A nawet nie wiem kiedy to minelo :D
Nela28

Postprzez ela » Wt gru 29, 2009 5:59 pm

Witam wszystkich.
Nela28 szachy to wspaniala gra. Jesli sie raz wciagniesz to i Ty bedziesz miala z gry duza satysfakcje i zdecydowanie sprawisz przyjemnosc swojemu chlopakowi i Jego tacie.
Pozdrawiam.Ela.
ela

Postprzez Nela28 » Śr gru 30, 2009 3:05 pm

O tak elu ja juz sie wciagnelam :D Od swiat namawiam codziennie chlopaka na jedna wieczorna partyjke,wiec gramy juz od kliku dni i mysle, ze tak zostanie wiec z dorzymaniem tego postanowienia nie bede miec problemu. Gra w szachy mnie calkowicie zafascynowala :)
Nela28

Postprzez Iwisia » Cz gru 31, 2009 9:36 am

Obrazek
Iwisia

Postprzez vicky0019 » Pt lut 08, 2013 9:57 am

Ja właśnie spełniłam swoje postanowienie noworoczne zapisując się na kurs fryzjerstwa za na mową przyjaciółki :)
vicky0019

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte