Wyszukiwanie zaawansowane »

Jak znaleźć pasję i cel w życiu

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Jak znaleźć pasję i cel w życiu

Postprzez elabarbara » Pn sty 15, 2018 11:11 am

Chcę omówić zagadnienie pasji i celu w naszym życiu. Każdy z nas powinien mieć jakieś zainteresowania, coś co kocha robić-jakąś pasję. To nas kształtuje i rozwja. Poza tym powinniśmy mieć określony cel i do niego wytrwale dążyć. Czytając rózne publikacje związane z tym zagadnieniem natrafiłam na bardzo interesujący artykuł http://www.challengegroup.pl/jak-znalez ... l-w-zyciu/, który mnie zaciekawił.
elabarbara

Re: Jak znaleźć pasję i cel w życiu

Postprzez evita » Pn sty 15, 2018 12:43 pm

Wystarczy spróbować różnych rzeczy i sprawdzić, co najbardziej nam odpowiada.
evita

Postprzez p.Bovary » Wt sty 16, 2018 7:26 am

Nie każdemu potrzebny jest jakiś nadrzędny cel, do którego będzie dążył całe życie, czasami lepiej wyznaczać sobie mniejsze cele i powoli je osiągać. Pasja w życiu jest bardzo ważna, bo pomaga nam się oderwać od codzienności, ale to właśnie najlepiej szukać metodą prób błędów. Jak się coś na prawdę polubi, to trzeba to rozwijać.
p.Bovary

Postprzez demeter » Wt sty 16, 2018 11:07 am

To raczej nie jest łatwa sprawa.
demeter

Postprzez milla » Wt sty 16, 2018 1:54 pm

Warto czytać książki motywacyjne. Moim zdaniem wielu pomagają.
milla

Postprzez Alisja » Pn lip 09, 2018 12:00 am

Wychodzę z założenia, że żeby znaleźć pasję musimy próbować różnych rzeczy, żeby mieć pewność, że coś lubimy robić i chcemy to robić. Ja od jakiegoś czasu zaczęłam interesować się żeglarstwem. Mój mąż żegluje od wielu lat, ale do niedawna w ogóle mnie do tego nie ciągnęło. Teraz jestem w to tak bardzo wkręcona, że aż kupiłam niedawno wiatromierz z tej oferty https://sklepwind.pl/pl/c/Wiatromierze/57
Alisja

Postprzez malinkaaa89 » Pt paź 18, 2019 1:42 am

Bez szukania nie znajdziemy w sobie pasji do czegokolwiek. Warto jest próbować nowych rzeczy, sprawdzać jak się w nich czujemy, czy robienie ich sprawia nam przyjemność. samorealizacja jest bardzo istotna w naszym życiu, pozwala nam uzyskać spełnienie, radość z życia i tak na prawdę bez niej nigdy nie będziemy w pełni szczęśliwi.
malinkaaa89

Postprzez Olus111 » So paź 19, 2019 2:48 pm

Ja staram się łączyć pasję z życiem rodzinnym i wychowywaniem dzieci. Ale jest ciężko.
http://www.euro-medical.pl/lampy-operacyjne
http://aries-med.pl/szafy-lekarskie/
Olus111

Postprzez berekatka » Pn paź 21, 2019 11:08 am

Dla wielu osób pasją w życiu są podróże. Mój kolega cały czas podróżuje i nie ma czasu na nudę. Gdziekolwiek jedzie, zawsze w torbie jest żywność liofilizowana. Nie martwi się wówczas o żadne problemy z zaopatrzeniem w żywność.
berekatka

Postprzez berekatka » Śr paź 23, 2019 9:07 am

Mój sąsiad powtarza, że trzeba mieć taką pracę, którą się kocha. On jest zawodowym kierowcą i ciągle jest w trasie. Ostatnio poszedł na badania psychotechniczne kierowców Katowice i sobie bardzo dobrze z nimi poradził, jednakże kilkoro kolegów z jego firmy ich nie zaliczyło, z różnych względów. Podobno te badania są coraz ostrzejsze, potwierdzi to ktoś?
berekatka

Powrót do Forum otwarte