Wyszukiwanie zaawansowane »

Jaka telewizja?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Jaka telewizja?

Postprzez evee » Śr sie 12, 2020 12:54 am

ja i telewizję i internet mam w firmie Elpos ( oni działają na terenie Białegostoku i okolic). Ogólnie zrobiłam research i uważam, ze wypadają świetnie na tle konkurencji. A przy okazji dobrze mi z tym, ze wspieram działanie lokalnego przedsiębiorcy :) tu jakośc obsługi klienta jest nieporównywalnie lepsza niż w tych dużych sieciowych firmach.
evee

Postprzez meyora » Pn wrz 07, 2020 11:58 am

Mam telewizję i internet od jednego dostawcy co ułatwia mi na przykład płacenie bo mam tylko jeden rachunek. To najlepszy dostawca usług internetowych w moim regionie więc na łączenie nie narzekam, jest szybkie i stabilne, nie rozłącza nawet przy kilku pracujących komputerach w domu
meyora

Postprzez pumkaz » So lis 21, 2020 11:51 am

Nie oglądam telewizji, a jak już mam chęć na jakiś film, to wchodzę na vod https://www.ogladaj.to/ i oglądam filmy i seriale za darmo. Jeśli chodzi o oglądanie, to moim zdaniem jest to lepsza opcja niż płacenie bez sensu na tv.
pumkaz

Postprzez Feriz » Wt gru 08, 2020 9:00 am

Hej :)
Natomiast jeżeli w nowym domu musicie zadbać o wszystko od początku do końca także jeśli chodzi o instalacje teletechniczne to warto poszukać dobrych specjalistów, którzy profesjonalnie się tym zajmą. Zarówno jeżeli chodzi o wykonanie projektu, jak i samej instalacji. Nam trochę czasu to zajęło, jednak w końcu trafiliśmy na Telmor którzy zapewniają wysoki standard, terminowość i jednocześnie świetne efekty wykonanych realizacji. Mam nadzieję, że jeśli będzie taka potrzeba to również Wam w pełni profesjonalnie pomogą.

Ostatnio przesunięty w górę Wt gru 08, 2020 9:00 am przez: Anonymous.
Feriz

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte