Wyszukiwanie zaawansowane »

Nowe mieszkanie

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Nowe mieszkanie

Postprzez marek33326767 » N sie 09, 2020 6:28 am

Moja córka chciała mieć bardzo ładny pokój. Dlatego zdecydowałem się skorzystać z bardzo profesjonalnej firmy aranżacja pokoju dziewczynki .Każdemu to polecam.
marek33326767

Postprzez Martazosiedla » Wt sie 11, 2020 5:11 pm

jeżeli chcesz trochę zaoszczędzić to może warto się zastanowić nad meblami z outletu ? tutaj możecie znaleźć niedrogie kanapy czy też stoły i krzesła https://lubiemeble.pl/outlet myślę że pomoże wam to zaoszczędzić trochę pieniędzy
Martazosiedla

Postprzez serena » Śr sie 12, 2020 1:48 pm

A wracając do tematu zakupu to uważam że nowe mieszkanie od dewelopera jest dużo lepsze niż to z rynku wtórnego zwłaszcza jeśli masz możliwość zakupu takiego mieszkania z wykończeniem pod klucz przez Ciebie wybranym a tak jest z mieszkaniami jakie się kupuje na osiedlach Atala
serena

Postprzez jan33267676776 » Pt sie 14, 2020 6:52 pm

Jeśli ktoś ma nowe mieszkanie to na pewno powinien kupić bardzo dobre meble. Sam ze swojej strony mogę polecić bardzo dobry sklep internetowymeble na wymiar .
jan33267676776

Postprzez emanuel4em » Pt sie 14, 2020 7:54 pm

Kupiłem mieszkanie w świetnej lokalizacji, w nowowybudowanym bloku mieszkalnym. Teraz pozostaje mi je urządzić według siebie, dlatego szukam jakichś ciekawych dodatków. Zamówiłem już listwy przypodłogowe ale myślę, co jeszcze mógłbym dać jako dodatek, żeby ożywić wnętrze.
emanuel4em

Postprzez login... » Śr sie 19, 2020 5:59 pm

My dopiero przymierzamy się do zakupu mieszkania w inwestycji Apartamenty Nowy Tarchomin - https://tarchomin.apm-development.com.pl/, ale już gromadzę inspirację na wystrój wnętrz :) Dużo ciekawych rozwiązań można znaleźć na pintereście np. :)
login...

Postprzez login... » Śr wrz 09, 2020 7:40 pm

Znajoma z mężem kupiła ostatnio mieszkanie na Osiedlu Zielonki residence w Warszawie i tylko sobie chwali. Podobno kontakt z deweloperem super a i udało się też ponegocjować z końcową ceną. Do tego okolica bardzo spokojna.
login...

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte