Wyszukiwanie zaawansowane »

Nowe mieszkanie

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Nowe mieszkanie

Postprzez beta » Pn paź 19, 2020 7:18 pm

jan33267676776 napisał(a):Jeśli ktoś ma nowe mieszkanie to na pewno powinien kupić bardzo dobre meble. Sam ze swojej strony mogę polecić bardzo dobry sklep internetowymeble na wymiar] .

Meble na wymiar, to często większy wydatek. Nie każdego stać na takie meble. Gotowe zestawy również są dobre.Jeśli szukasz czegoś do salonu, to zajrzyj na https://www.edinos.pl/salon
beta

Postprzez GaBa1 » Cz paź 22, 2020 6:43 pm

Mieć własny kąt, własne mieszkanie, nawet nie musi być jakieś luksusowe, to najważniejsza sprawa moim zdaniem. Tym bardziej, że wiem co to wynajem. Od roku mam już swoje mieszkanie, mega jestem zadowolona i tak jak chciałam w Warszawie. Zarządcę Per modum też doceniam, z resztą wszyscy moi sąsiedzi również. Doceniam ich profesjonalizm i zaangażowanie, wywiązują się ze swoich obowiązków tak jak należy.
GaBa1

Postprzez arielka » So paź 24, 2020 5:47 pm

Nowe mieszkanie to naprawdę fajna sprawa. Ja uwielbiam takie wnętrza urządzać. Jak mogłam urządzać swoje mieszkanie to byłam w siódmym niebie. Teraz wybór wszystkiego jest tak duży, że można bawić się stylami i kolorami. Tym, czego dość długo szukałam był fotel do salonu. Zależało mi na tym, żeby był on bardzo nowoczesny i w mocnym kolorze. Na jednej ze stron znalazłam czerwony fotel , w którym dosłownie się zakochałam. Zamówiłam go i to była najlepsza decydja. Fotel wygląda obłędnie.
arielka

Postprzez trada » So lis 28, 2020 2:24 pm

Bardzo ładne nowe mieszkania powstają na osiedlu które Atal buduje na Pradze Południe, tam chciałabym zamieszkać tym bardziej że okolica jest w miarę spokojna a w pobliżu mam sklepy, centrum handlowe i doskonałą komunikację miejską ze wszystkimi dzielnicami
trada

Postprzez Danuśka » N lis 29, 2020 9:46 am

Z mężem rozglądamy się właśnie za nowym mieszkaniem w okolicach Warszawy i jak na razie najciekawszą ofertę znaleźliśmy w Otwocku w bardzo kameralnym apartamentowcu od wwwconstruction. Tylko nie wiem czy lepsza opcja to parter z ogródkiem czy piętro z poddaszem ;) Ale pewnie wygra trawnik przed domem, bo dzieci będą miały miejsce do zabawy na świeżym powietrzu
Danuśka

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte