Wyszukiwanie zaawansowane »

Jaki wózek do 3tys?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Jaki wózek do 3tys?

Postprzez kazik-kazia » So wrz 15, 2018 8:07 pm

Fajną opcją do 3tys jest anex baby. Ladnie wyglada a do tego jest funkcjonalny, lekki, latwo sie sklada i ma dużą pakowną torbę. Mam wersje spacerowka ×gondola wersji sport. Polecam serdecznie
kazik-kazia

Postprzez Gretta » Pn paź 01, 2018 6:42 am

3 tysiące? No to próg jest dosyć wysoki. Za tą cenę kupicie już na prawdę bardzo dobre wózki, nawet wózki 3w1 czyli takie z gondolą i fotelikiem dla dzieci. Ja teraz oglądam na Nodik gondole do wózków. Mam zamiar właśnie w taką zainwestować. Możesz tam pooglądać sobie ich propozycje. Wybór mają bardzo duży, a ceny niskie, w końcu jest to sklep internetowy. Możecie tam postawić na przeróżne firmy produkujące akcesoria dla dzieci, od tych najbardziej popularnych do tych mniej znanych :)
Gretta

Postprzez greta » Cz gru 06, 2018 5:19 pm

Tak, albo x-lander który można kupić w ślicznych modnych kolorach z takimi bajerami jak diody led w podnóżku, to są naprawdę świetne wózki, ja się na swój do dziś nie mogę napatrzeć :) ale żeby nie było że tylko wygląda dodam że ma też dużą budę i ogromny kosz zakupowy można śmiało iść na zakupy i nie targasz dodatkowych siatek bo wszystko się zmieści
greta

Postprzez lilianagomowska » Cz gru 13, 2018 2:26 pm

Wózek 3w1 ma najwięcej możliwości i są w dobrych cenach
http://didibaby.pl/
lilianagomowska

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte