Wyszukiwanie zaawansowane »

Który wózek dla dziecka urodzonego w czercu?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Który wózek dla dziecka urodzonego w czercu?

Postprzez kreaa » Pn kwi 23, 2018 9:51 am

To będzie lato więc większych wymagań co do gondoli nie mam ale spacerówka może być już używana zimą więc trzeba pomyśleć o tym żeby była przystosowana, co powinna mieć?
kreaa

Re: Który wózek dla dziecka urodzonego w czercu?

Postprzez antidotum2 » So maja 05, 2018 1:48 pm

Na pewno taka spacerówka się przyda. Zawsze sporo osób szuka spacerówki dla bliźniaków. Widzieliście taką https://www.bobowozki.com.pl/wozki-dzie ... y-7886.php Można wygodnie wozić dzieci w takim wózku. Taki wózek da się też łatwo złożyć, jeśli musimy go przewieźć.
antidotum2

Postprzez alouttee » Pn maja 07, 2018 2:43 pm

Jak dla mnie najważniejsza jest osłonka na nóżki i folia przeciwdeszczowa. Generalnie ja bym Ci poleciła taki super model od Chicco https://www.al.to/p/408495-wozek-dzieciecy-wielofunkcyjny-chicco-urban-plus-crossover-zestaw-3w1-sahara.html bo oprócz własnie osłony przeciwwiatrowej na nóżki i folii, ma jeszcze dużą budkę która świetnie ochroni i przed zimnem i gorącem, jest w pełni regulowany a także ma przekładaną rączkę. Jest to model 3w1 który można używać już od narodzin. Do tego po złożeniu zajmuje naprawdę niewiele miejsca. Świetny wózek! Myślę, że CI się spodoba :)
Obrazek
alouttee

Postprzez justgirl » Śr maja 09, 2018 2:05 pm

Ja zastanawiam się nad takim modelem wózka quinny moodd, ważne aby wózek był jak najbardziej funkcjonalny i praktyczny a tym samym wygodny dla malucha.
justgirl

Postprzez login... » Pn maja 14, 2018 3:49 pm

My się dopiero zastanawiamy nad wyborem, jest kilka fajnych modeli na https://dzidziusiowakraina.pl/, najbardziej mi się chyba podobają wózki bebetto :)
login...

Postprzez weronka » Pt maja 18, 2018 8:15 pm

Polecam zerknąć sobie na linię produktów Adamex. Fajne wózki, ceny przystępne, do tego sporo sprzętów kompatybilnych. Wykonanie tez na wysokim poziomie.
weronka

Postprzez farba33 » Pt maja 25, 2018 6:53 pm

Na pewno musisz pomyśleć od dużej budce która chroni przed wiatrem i niepogodą, ja mam x landera i on jest idealny na takie warunki poza tym zimą wcześnie robi się ciemno i tu diody w podnóżku w x-landerze bardzo dobrze poprawiają widoczność wózka a to się przydaje
farba33

Postprzez Oliwka3008 » Pn maja 28, 2018 9:25 pm

Ja mam anex z serii discovery i jestem z niego bardzo zadowolona. Poręczny, zgrabny, lekki a przy tym solidny. Dobrze się prowadzi a co ważniejsze bezpieczny i wygodny dla maluszka. Czy to na ciepłe letnie dni czy na chłodne zimowe, sprawdza mi się przy każdej pogodzie.
Oliwka3008

Powrót do Forum otwarte