Wyszukiwanie zaawansowane »

Ulubione sporty

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Ulubione sporty

Postprzez Nela28 » Pn gru 14, 2009 1:18 pm

Tak pomyslalam sobie ze zaloze wlasnie taki temat kiedy w ostatnia niedziele moj chlopak zabral mnie na gale bokserska organizowana w Krakowie- oprocz tego mial tam tez walczyc nasz kolega.
Co do boksu nie bylam zachwycona widowiskiem bo lecaca krew z, ust, nosa czy brwi zawodnikow jakos nie robi na mnie dobrego wrazenia. Zreszta kazdy oddawany cios sprawial ze nie mialam ochoty juz na to patrzec.
Ale do czego zmierzam- otoz chodzi mi o to jakie wy dziewczyny lubicie sporty- uprawiac albo ogladac ? a moze w dziecinstwie marzylyscie o jakies dyscyplinie ale poprostu nie wyszlo? albo uprawialyscie jakis sport, ale potem przestalyscie? I dlaczego?
Jesli chodzi o ogladanie to napiszcie co lubicie ogladac a na co poprostu nie mozecie patrzec?
Ja lubie bardzo pilke nozna i w dodatku jestem w tej dziedzinie na biezaco. Mam swoje ulubione druzyny ktorym kibicuje i zawsze staram sie ogladac mecz kiedy oni graja. Ta pasja zaczela sie jakos w podstawowce. Potem kontynuowalam ja bo akurat moj obecny facet jest jeszcze wiekszym milosnikiem pilki noznej niz ja :) Polubilam tez kiedys ogladanie wyscigow na motorach, czasem lubie obejrzec siatkowke i jazde figurowa na lodzie - sama uwielbiam lyzwy i bardzo duzo jezdze :) Nie cierpie natomiast brutalnych sportow jak boks czy MMA.
Sama uwielbiam jezdzic na rowerze, lyzwach,plywac, grac w siatkowke i chodzic na dlugie spacery (w koncu to tez sport :) Aha w dziecinstwie bylam dobra w bieganiu- zdobylam kilka nagrod- do dzis sie zastanawiam dlaczego nie kontynuowalam tego sportu - byc moze dzis bylabym znana biegaczka ..?
Nela28

Re: Ulubione sporty

Postprzez ela » Pn gru 14, 2009 3:42 pm

Witam wszystkich.
Ja tez zdecydowanie nie przepadam za boksem.Juz inne style walki moga byc ale boks odpada calkowicie.
Nie mam takiej okreslonej dyscypliny,ktorej bylabym zagorzalym kibicem ale gdy zaczne cos ogladac i mnie to wciagnie to kibicuje do konca.Tak bylo w przypadku siatkowki kobiet.
Sama tez za mlodych lat gralam w siatkowke wiec moze to dlatego.Niestety kontuzja sprawila ,ze musialam sie wycofac.Teraz bardzo lubie plywac ale niestety ograniczam sie tylko do miesiecy letnich i to przewaznie w towarzystwie jednego lub wszystkich dzieci. Duzo tez spacerujemy.
Pozdrawiam. Ela.
ela

Postprzez ILONA » Wt gru 15, 2009 10:54 am

Jesli juz ogladam jakas dyscypline sportowa to jest to tenis- nie wazne czy na korcie graja mezczyzni czy kobiety. Lubie tez czasem poogladac jazde figurowa. Jesli chodzi o mnie to swego czasu jezdzilam konno- lubilam to ale potem jakos przestalam miec czas na kontynuowanie jezdziectwa. Obecnie jezdze na rowerze, rolkach, biegam i spaceruje.
ILONA

Postprzez symbiosis11 » Wt gru 15, 2009 2:06 pm

Ja nie lubie ogladac boksu i innych walk. Pilke nozna lubie, gdyz fajni faceci graja ;)
A sama lubie grac w siatkowke i basenik :)
:)
symbiosis11

Postprzez Gracjanka » Wt gru 15, 2009 6:33 pm

Ja natomiast uwielbiam koszykowke. Jak jest cieplo, to spotykam sie z kolegami i gramy na osiedlowym boisku szkolnym. Jestem jedyna dziewczyna u nas w paczce co gra, moze dlqatego ze od malego cwiczylam i tyo jest moja najwieksza pasja.
Gracjanka

Postprzez kinga » Wt gru 15, 2009 10:19 pm

Ja kocham jazde na rowerze.Zarazil mnie nia moj chlopak i jestem mu za to bardzo wdzieczna. Nie dosc,ze poprawilam swoja figure to i ze zdrowiem jakos lepiej.Ogladac natomiast bardzo lubie skoki narciarskie i juz z niecierpliwoscia czekam na relacje w tv.Nie lubie natomiast ogladac wszelkich sportow kontaktowych jak boksu,judo itp.Rozkwaszone nosy,wybite barki a fe.
Kinga
kinga

Postprzez WiolaKrk » Śr gru 16, 2009 12:33 pm

Jesli sportem mozna nazwac spacerowanie to jestem w tym calkiem dobra ;) :D jesli chodzi o ogladanie to chetnie obejrze pilke nozna albo reczna, lubie ogladac rozgrywki sportow zespolowych. W liceum troche gralam w siatkowke, ale dawno juz nie gralam na boisku ..
WiolaKrk

Postprzez domi » Cz gru 17, 2009 10:54 am

Ja jestem typem chodziarza.Spacery ,spacery i jeszcze raz spacery.Jak czasem zdarza sie ,ze musze caly dzien przesiedziec w domu to jestem ciezko chora .Oprocz tego kocham wode.Co do programow w telewizji to nie mam nic takiego co wciagneloby mnie bez reszty.Owszem lubie ogladnac pilke nozna ale zagorzalym kibicem nie jestem.
domi

Postprzez Basia25 » Cz gru 17, 2009 12:46 pm

Hmm... ze sportow, ktore lubie i ktore nie sa mi obce to uwielbiam jazde na rowerze,jogging i pilatesa. W tv poogladam chetnie pilke nozna, wyscigi rowerowe, rozgrywki w tenisa i biegi. Ogolnie lubie aktywnosc fizyczna wiec w przyszlosci niewykluczone sa inne sporty ktore bede uprawiac :) Np. jazda na nartach bardzo mnie interesuje wiec moze w tym roku sprobuje :)
Basia25

Postprzez renia » Pt gru 18, 2009 10:47 pm

Lubie plywac ,lubie spacery i bardzo lubie tanczyc. Jak tylko gra muzyka nie umiem usiedziec na miejscu. Zaluje,ze nigdy nie przynalezalam do zespolu albo klubu tanecznego. Teraz juz troche za pozno.Moze dlatego bardzo lubie ogladac turnieje tanca i taniec na lodzie.
renia

Następna strona

Powrót do Forum otwarte