Wyszukiwanie zaawansowane »

Ulubione sporty

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Ulubione sporty

Postprzez czekoladowamilka » N wrz 03, 2017 10:48 pm

Ja jestem wielką fanką biegania i siatkówki
Biorę udział w maratonach i pólmaratonach. Bardzo podobal mi się Pólmaraton Onico Gdynia.
Główny sponsoor wydarzenia - Onico stanął na wysokości zadania i w 100% zadbał o uczestników.
Taką organizację się ceni i o wiele przyjemniej się biega.
czekoladowamilka

Postprzez lucy12 » Pn wrz 04, 2017 11:07 am

Zdecydowanie rower. To coś co mogłabym robić godzinami, jakbym tylko mogła sobie pozwolić na takie zaangażowanie czasowe. Tym bardziej, że luby też uwielbia jeździć, tak więc robimy to jak tylko oboje możemy sobie na to pozwolić :)
lucy12

Postprzez susan » Pn wrz 25, 2017 3:25 pm

Ja niezmiennie od lat uwielbiam jazdę na rowerze. Dzisiaj zaczęłam oglądać rowery merida bo muszę w końcu zmienić rower. Moj ma już swoje lata i niestety nie jeździ się na nim już tak dobrze jak kiedyś. Poza tym lubię biegać, sport jest dobry na wszystko :)
Zawsze znajdę chociaż pól godziny na rower czy bieganie.
susan

Postprzez czekoladowamilka » Wt wrz 26, 2017 8:33 pm

Rower! To moj ulubiony sport. Nie wyobrazam sobie ze mogłabym nie jeździć na rowerze. Dzisiaj trafiłam na rower raleigh ze sklepu Rowerzysta.pl i zastanawiam się nad kupnem nowego roweru. Miałam to odłożyć na wiosnę ale teraz są wyprzedaże i zal nie skorzystać.
czekoladowamilka

Postprzez mamsza » Pn paź 02, 2017 3:53 pm

Mój to jazda na rowerze. Najlepiej w poszukiwaniu roweru udać się do profesjonalny sklep rowerowy kraków gdzie dobiorą Ci idealny rower do potrzeb.
mamsza

Postprzez demeter » Śr paź 04, 2017 1:28 pm

A czy na takich kółkach gimnastycznych, jakie oferują na MTidea, któraś z Was ćwiczy? Warto?
demeter

Postprzez ubezpieczony » Wt paź 17, 2017 8:07 am

Co do rowerów to powinniście przeczytać ten artykuł https://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/abc_rowerzysty/16666/przeglad_jakie_ubezpieczenie_rowerowe Macie tu podane opcje ubezpieczeń rowerowych. Mnie zainteresowało ubezpieczenie NWW od nieszczęśliwych wypadków.
ubezpieczony

Postprzez Robberrt » Wt paź 17, 2017 9:49 am

Moimi ulubionym sportami jest piłka nożna i siatkówka. Od kilku lat gram w oba sporty ze znajomymi towarzysko. Ja w sumie lubię również inne sporty, które oglądam regularnie, ale ich nie uprawiam. Tenis, lekkoatletyka, skoki narciarskie to tylko przykładowe sporty.
Robberrt

Postprzez Mateo77 » So lis 25, 2017 12:53 pm

Ja też pasjonuję się siatkówką. To sport, który przyciąga całe rodziny. Dokładnie taki widok można spotkać na Torwarze podczas meczów ONICO Warszawa. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji skosztować tej niesamowitej atmosfery, to najbliższa okazja będzie już 26.11 podczas meczu z Jastrzębski Węgiel. Na pewno się Wam spodoba :)
Mateo77

Postprzez Anna213 » Śr lis 29, 2017 11:02 am

Ja trenuje w domu, kilka lat temu kupiłam sobie orbitrek, polecam.
Anna213

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte