Wyszukiwanie zaawansowane »

Ulubione sporty

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Ulubione sporty

Postprzez zabka300 » Pn gru 21, 2009 10:23 am

Ja tak samo spacer uwielbiam. Nawet w te mrozne dni :)
zabka300

Postprzez Gosiak » Pn gru 21, 2009 10:53 am

Ja uwielbiam grać w siatkówkę. Prócz tego ostatnimi czasy zaczęłam grywać w tenisa - rewelacyjny sport.
Gosiak

Postprzez Iwisia » Pn gru 21, 2009 11:03 am

Tenis - oo tak. Sama próbowałam i tez jestem za tym sportem :) Obecnie pozostają mi mniej ruchliwe sporty, gdyż jestem w ciąży. Przyznam, że spacerować nawet mi się teraz nie chce, bo jest strasznie zimno na zewnątrz. Basen preferuję i na pewno pójdę po nowym roku, teraz mam za mało czasu, bo tu święta, obowiązki.

Pozdrawiam.
Iwisia.
Obrazek
Iwisia

Postprzez domi » Pn gru 21, 2009 7:53 pm

My teraz z Kubusiem zamienilismy wozek na sanki. Ale synek ma ogromna frajde. To jego pierwszy snieg.Ja robie za konika a Kubus za woznice.Zjezdzalismy juz na saneczkach i bylo super.
domi

Postprzez zabka300 » Śr gru 23, 2009 5:49 pm

Ja jeszcze ani razu w tym roku nie uprawialam sportu saneczkowego. Musimy sie z moja mala zabka wybrac...
zabka300

Postprzez symbiosis11 » So gru 26, 2009 2:08 pm

Ja probowalam z dzieckiem balwana ulepic, ale snieg byl juz kruchy, wiec posypalysmy sie bardziej...
:)
symbiosis11

Postprzez ela » N gru 27, 2009 10:17 pm

Witam wszystkich.
My na szczescie z dzieciakami pierwsze sniezne szalenstwo mamy za soba. Wyszlismy z zalozenia ,ze nie ma na co czekac tylko trzeba sniezek wykorzystac.Nigdy nie wiadomo jaka zima bedzie pozniej i czy zdowie dopisze.Na sankach nie bardzo dalo sie zjezdzac ale swietnie sprawdzily sie reklamowki i tzw. jablka. Symbiosis11 a nam nawet balwanka udalo sie ulepic choc bylo ciezko. Szkoda wielka,ze na Swieta wszystek snieg stopnial bo mielismy takie piekne plany .
Pozdrawiam. Ela.
ela

Postprzez Iwisia » Pn gru 28, 2009 10:14 am

Ja to się cieszę, że już śniegu nie ma. I mam nadzieję, że już więcej nie spadnie. Jest to dla mnie męczący okres, w szczególności, że jestem w ciąży. Uwielbiam spacerki, ale w takie mrozy i ślizgawice nie jestem w stanie chodzić. Mój synek dwuletni też nie chciał na zewnątrz wychodzić.
Jak jest ciepło, to bardziej chce nam się ruszać.

Pozdrawiam.
Iwisia.
Obrazek
Iwisia

Postprzez kinga » Pn gru 28, 2009 2:55 pm

Ja kocham zime ale wlasnie taka mrozna i osniezona.Teraz to pogoda za oknem bardziej przypomina smetna jesien i czlowiek chodzi jakis taki przygnebiony.Co prawda na nartach nie umiem jezdzic ale za to na lyzwach potrafie sie utrzymac i nawet pojezdzic bez wywrotki.
Kinga
kinga

Postprzez Iwisia » Pn gru 28, 2009 11:05 pm

Właśnie mi przypomniałaś o łyżwach.. dawniej uwielbiałam jeździć, teraz w związku z tym, że spodziewam się dziecka - nie mogę :/
Obrazek
Iwisia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte