Wyszukiwanie zaawansowane »

Co na żylaki?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Co na żylaki?

Postprzez KasiuniaW32 » Wt kwi 30, 2019 9:39 pm

esensja3 napisał(a):Wizyta u flebologa, w Warszawie jest Klinika Flebologii na Wawelskiej, od razu można u nich oprócz diagnostyki, obowiązkowo robią usg doppler żył. Można u nich też zrobić zabieg, lekarz dobierze najlepszą metodę do problemu i żył.

Bez diagnostyki USG DOPPLER wogóle nie rozpoczynają zadnych zabiegów. Dopiero po zbadaniu żył lekarz ustala jaką metode leczenia zaleci. Ja miałam zabieg laseroterapii, zabieg beziwazyjny, bezbolesny w znieczuleniu miejscowym.
KasiuniaW32

Postprzez anitkas » Cz maja 16, 2019 6:02 pm

Tak. Najpierw diagnostyka, później zabieg. Specjalista dobierze sposób leczenia do stanu żylaków.
anitkas

Postprzez sharona » Pn lip 22, 2019 12:01 am

Uciskowe podkolanówki też są skuteczne, mój mąż ma żylaki i nosi takie https://venoflex.pl/produkt/podkolanowki-meskie-fast-air/ efekty są, nowe się nie pojawiają a te co ma nie dają dolegliwości uciążliwych. Sama myślę żeby sobie profilaktycznie kupić, są na stronie Venoflex również damskie idealne na lato i rajstopy i podkolanówki. Mąż mówi że w tych jest mu bardzo wygodnie. Wszystko dzięki zastosowaniu oddychającego, chłodzącego włókna Nilit Breeze oraz wysoko chłonnego Nilit Aquarius. Nogi są świeże cały dzień i do tego bez obrzęków. A ten wzór na tyle ciekawy, że i do garnituru je spokojnie zakłada.
sharona

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte