Wyszukiwanie zaawansowane »

Co na żylaki?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Co na żylaki?

Postprzez KasiuniaW32 » Wt kwi 30, 2019 9:39 pm

esensja3 napisał(a):Wizyta u flebologa, w Warszawie jest Klinika Flebologii na Wawelskiej, od razu można u nich oprócz diagnostyki, obowiązkowo robią usg doppler żył. Można u nich też zrobić zabieg, lekarz dobierze najlepszą metodę do problemu i żył.

Bez diagnostyki USG DOPPLER wogóle nie rozpoczynają zadnych zabiegów. Dopiero po zbadaniu żył lekarz ustala jaką metode leczenia zaleci. Ja miałam zabieg laseroterapii, zabieg beziwazyjny, bezbolesny w znieczuleniu miejscowym.
KasiuniaW32

Postprzez anitkas » Cz maja 16, 2019 6:02 pm

Tak. Najpierw diagnostyka, później zabieg. Specjalista dobierze sposób leczenia do stanu żylaków.
anitkas

Postprzez sharona » Pn lip 22, 2019 12:01 am

Uciskowe podkolanówki też są skuteczne, mój mąż ma żylaki i nosi takie https://venoflex.pl/produkt/podkolanowki-meskie-fast-air/ efekty są, nowe się nie pojawiają a te co ma nie dają dolegliwości uciążliwych. Sama myślę żeby sobie profilaktycznie kupić, są na stronie Venoflex również damskie idealne na lato i rajstopy i podkolanówki. Mąż mówi że w tych jest mu bardzo wygodnie. Wszystko dzięki zastosowaniu oddychającego, chłodzącego włókna Nilit Breeze oraz wysoko chłonnego Nilit Aquarius. Nogi są świeże cały dzień i do tego bez obrzęków. A ten wzór na tyle ciekawy, że i do garnituru je spokojnie zakłada.
sharona

Postprzez EstetycznaWawa » N lip 28, 2019 8:43 am

Przeczytaj sobie może o usuwaniu żylaków np falami radiowymi lub klejenie żylaków, bo to obecnie najlepsze metody, zapewne laser który był wykorzystywany przez xx lat też, ale podobno te dwie są obecnie najskuteczniejsze. Moja mama kiedyś robiła EVRF w Kriocentrum pod Warszawą i po zabiegu od razu wróciła do domu i normalnie chodziła. Żylaki zniknęły, tylko potem lekarz jeszcze zrobił skleroterapię na takie małe pajączki i po problemie. Tu masz kilka artykułów na ten temat https://medycynaestetyczna.waw.pl/artykuly/
EstetycznaWawa

Postprzez ludviga » Pn lip 29, 2019 1:30 pm

Ja stosowałam lioton i powiem szczerze, że działał. Myślałam, że to kolejna przereklamowana rzecz, ale jednak działał super.
ludviga

Postprzez KasiuniaW32 » Wt sie 20, 2019 10:07 am

W moim przypadku nie była potrzebna skleroterapia. Moj problem nie byl bardzo rozległy wystarczył zabieg laseroterapii. W Klinice flebologii robią różne zabiegi min. skleroterapie. Klinika na kanal na yt sa tam rózne filmiki dotyczące zabiegów https://www.youtube.com/channel/UCRPZR4 ... zXn9G8h3pA .
KasiuniaW32

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte