Wyszukiwanie zaawansowane »

Czy tabletki na odchudzanie pomagają?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Czy tabletki na odchudzanie pomagają?

Postprzez JulitaRE » Wt mar 26, 2019 12:10 am

Ja zdecydowałąm się na zastosowanie IQmango i jestem bardzo zadowolona. W końcu sukces i nie mam nadwagi
JulitaRE

Postprzez PatrycjaKJ » So mar 30, 2019 4:45 pm

Moim zdaniem warto stosowac suplementy wspomagające odchudzania, sama stosowałam Slimunox i wiem dzisiaj,  że gdyby nie ona to nadal bym miała nadwagę.
PatrycjaKJ

Postprzez Danka3211 » So mar 30, 2019 5:08 pm

Ja z suplementów wspomagających odchudznaie stosowałam IQmango i jestem bardzo zadowolona
Danka3211

Postprzez IzabellaT » Cz kwi 11, 2019 7:08 pm

Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim i nie żałuję tej decyzji. W końcu sukces i pozbyłam się 14 kilogramów nadwagi
IzabellaT

Postprzez Lusia01 » Pt kwi 12, 2019 4:53 pm

Moim sposobem na odchudzanie są preparaty Slimunox, dzięki nim już nie odczuwam głodu i schudłam w 2 miesiące ponad 7 kilo
Lusia01

Postprzez Wikusia1405 » Pt kwi 12, 2019 5:25 pm

Moim zdaniem Foreverslim to naprawdę dobre tabletki na odchudzanie, zrzuciłam już 15kg w 3 miesiące z ich pomocą
Wikusia1405

Postprzez login... » N maja 05, 2019 9:09 pm

Ja nie wierzę w takie specyfiki. Polecałabym raczej zdrową dietę, odpowiednio zbilansowaną i zarazem redukcyjną. Ja na pudełkach z https://www.maczfit.pl/ naprawdę bez większego problemu schudłam, nie chodziłam na siłownię, bo byłam po kontuzji i nie mogłam ćwiczyć. Sama dieta dała świetny efekt :)
login...

Postprzez zenoj » So gru 28, 2019 3:17 am

Co tam jeszcze dobrego testowaliście, ja zaczynanm test z tymhttps://zdroweodchudzanie.org/germitox/ chce oczyscic organizm zanim zaczne sie odchudzać, mysle ze razem z oczyszczaniem troche tuszy te zejdzie
zenoj

Postprzez Julita00 » N maja 10, 2020 7:02 am

Odradzam jakiekolwiek tabletki,które mogą narazić nasz organizm. U mnie najlepiej sprawdziła się bielizna z http://orirose.pl/ mam na myśli tą wyszczuplającą oraz pas poporodowy ,który pomógł mi powrócić do sylwetki sprzed ciąży. Materiał jest bardzo miękki w dotyku,dlatego można spokojnie w nim spać. Dla mnie to świetna opcja ,bo potrzebowałam jak najszybciej wrócić do formy. Wystarczyło mi niecałe pół roku ,także efekty z ich bielizną są zniewalające :)
Julita00

Postprzez login... » Śr cze 03, 2020 8:45 am

Ja bym się nie zdecydowała na tabletki odchudzające...
login...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte