Wyszukiwanie zaawansowane »

Odchudzanie na szybko

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Odchudzanie na szybko

Postprzez fiona2606 » Pn paź 22, 2018 11:29 am

Wszystko musi potrwać, zrzucanie kilogramów również. Takim szybkim odchudzaniem to możemy sobie tylko zaszkodzić.
fiona2606

Postprzez MallaMi » Pn paź 22, 2018 12:36 pm

Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak odchudzanie na szybko.. jeśli chcesz odchudzić się na szybko to pamiętaj, że możesz borykać się z problemem efektu jojo.
MallaMi

Postprzez nelcia99 » Wt paź 23, 2018 7:44 am

ja też zgadzam się z tym, że nie ma czegoś takiego jak szybkie odchudzanie. a już na pewno nie są to metody bezpieczne i polecane przez lekarzy. Z tkanką tłuszczową da się walczyć na wiele różnych sposbów. Wystarczy zajrzec do salonu kosmetycznego :) Ja jestem klientką wrocławskiego COCO-TIME i obecnie jestem w trakcie serii zabiegów kriolipolizy, która bardzo skutecznie radzi sobie z likwidacją tkanki tluszczowej :)
nelcia99

Postprzez Chryzant54 » Wt paź 23, 2018 9:46 am

Moim zdaniem takie odchudzanie na szybko nie jest dobre. Uważam, że trzeba powoli tracić na wadzę.
___
wózki widłowe
Chryzant54

Postprzez Daria P » Cz kwi 18, 2019 2:16 pm

W moim przypadku w rozwiązaniu problemu nadwagi bardzo pomógł mi Slimunox. Gdyby nie ten suplement pewnie nadal łatwiej byłoby mnie przeskoczyć jak obejść.
Daria P

Postprzez MartaSwitezianka » Pt kwi 19, 2019 8:53 pm

U mnie proces odchudzania przyspieszyły tabletki :) Przyznam, że na początku podchodziłam do tego pomysłu dość sceptycznie... Ale do chrzcin mojej córki było już naprawdę niedługo a kilogramy stały w miejscu. Znalazłam na https://www.siewie.pl/tabletki-odchudzajace artykuł o tabletkach i postanowiłam zamówić jedne z nich! I wiecie co? Podziałały i to ekspresowo! :D
MartaSwitezianka

Postprzez sanjarek » Pt kwi 19, 2019 9:28 pm

Najlepiej na spokojnie, powoli, żeby organizm stopniowo przyjął taką zmianę

Postprzez lilka91 » N kwi 28, 2019 3:45 pm

Dokładnie. Daruj sobie odchudzanie na szybko bo dorobisz się tylko efektu jojo. Jeśli chcesz schudnąć zacznij zdrowo jeść i ćwiczyć. Możesz też włączyć do diety spalacze tłuszczu - https://prohormones.pl/pl/spalacze-tluszczu Dzieki nim waga będzie szybciej spadać.
lilka91

Postprzez Julita00 » N kwi 28, 2019 11:54 pm

Ja preferuje naturalne metody zrzucania zbednych kilogramow - tutaj nie ma tak ze bedzie efekt jojo. Odkad mam silownei w domu - niewielka ale jednak jest - to udalo mi sie zrzucic w ciagu miesiaca az 5 kilogramow :D jestem mega zadowolona z biezni ktora zakupilam tutaj https://www.e-insportline.pl/fitness jakosciowo i cenowo super
Julita00

Postprzez login... » So maja 04, 2019 4:10 pm

Ja akurat stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu. W końcu udało mi się pozbyć nadwagi... i to całej... 15 kg mniej... ja naprawdę czuje się lekka i znów chce mi się żyć
login...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte