Wyszukiwanie zaawansowane »

Krem nawilżający jaki polecacie ?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Krem nawilżający jaki polecacie ?

Postprzez elabarbara » Śr sie 22, 2018 8:42 am

Tak jak w temacie poszukuję kremu nawilżającego dla mężczyzny. Ostatnio problemy z pojawiającymi się syfami na czole (skóra tłusta na czole i nosie). Myję twarz żelem, żeby pozbyć się tych niespodzianek, ale potrafi wysuszyć skórę stąd pytanie o krem. Czekam na wasze propozycję, oraz porady jak dbać o taką cerę. I też mam pytanie o krem nawilżający i przeciwtrądzikowy marki Calluna Medica, czy ktoś może używa go ?
elabarbara

Re: Krem nawilżający jaki polecacie ?

Postprzez mallva » Pt sie 24, 2018 1:48 pm

wiesz co wyypróbuj sobie krem Idractive Moisture Daily Protection z Eldan Cosmetics. To produkt w pełni naturalny, bardzo skuteczny a przy tym bezpieczny nawet dla bardzo wrażliwej skóry. W jego składzie znajduje się np.pantenol czy masło shea. Fajnie nawilża, ja stosuję go także jako bazę pod makijaż.
mallva

Postprzez Myszka1010 » Wt kwi 02, 2019 7:23 am

A ja z tego co słyszałam, to bardzo dobrej jakości kosmetyki do makijażu mają w sklepie https://www.neomakeup.pl/ . Co o nich sądzicie?
Myszka1010

Postprzez kebzun » N cze 30, 2019 11:46 pm

Kosmetyki to tylko jeden ze sposobów dbania o cerę. Ja znacznie większą uwagę przywiązuje do zabiegów kosmetycznych, bo dają o wiele lepsze efekty. Jeżeli szukasz kogoś, kto przeprowadzi dla Ciebie operacje plastyczne, to znajdziesz klinikę przy pomocy porównywarki https://klinikiurody.com.pl/
kebzun

Postprzez damulka » N lip 14, 2019 2:34 pm

Ja mam krem do twarzy nawilzajacy z https://skinexpert.pl/ - odkad mam problemy z podrazniona skora to wlasciwie tylko dermokosmetyki sobie z tym radza, a te sa naprawde nisamowite :D
damulka

Postprzez TerskaR » Wt lip 23, 2019 8:47 am

Jeśli chodzi o kremy nawilżające to u mnie ten się sprawdził https://sklep.biodermic.pl/pl/p/Krem-na ... m-50-ml/42 Nie kosztuje dużo a bardzo dobrze działa.
TerskaR

Postprzez Qubiq » Wt lip 30, 2019 10:59 am

Cudowny krem na lato jaki znalazłam w drogerii to Aqua Gel Body Positive Bielendy. Nie dosyć, że super odżywia i nawilża dodatkowo ujędrnia i wygładza skórę, szczególnie widzę efekt na pośladkach i udach, jednak jego największą zaletą jest to, że ma piękne rozświetlające drobinki. Skóra wygląda po jego aplikacji bosko, niczym muśnięta słońcem.
Qubiq

Postprzez annamaria » Wt sie 06, 2019 10:12 am

Jasne,że tak. Krem na dzień i na noc jest konieczny, szczególnie w pewnym wieku kiedy skóra już tak łatwo i szybko sie nie regeneruje.... Nawet tłusta skóra wymaga porzadnego nawilżenia. Jeśli odwodnicie skórę to mogą się Wam pojawic na niej zmarszczk, a skóra która jest odwodniona o wiele szybciej się starzeje. Weźcie to pod uwagę…. Jeśli o mnie chodzi to uwielbiam kosmetyki firmy Oriflame Szczególnie ich serię z kolagenem, która jest moim ostatnim odkryciem . Kosmetyki mają świetne składy, poza tym naprawdę dobrze nawilżają.

Jeśli chcecie kupować je dla siebie taniej polecam rejestrację na tej stronie: klub-konsultantek.pl/oriflame . Możecie sprzedawać kosmetyki, ale rowniez i kupować dla siebie w dobrych promocjach.

Konsultantki zawsze maja taniej!
Najgorsze, co może spotkać człowieka, to żyć i umrzeć w samotności, nie kochając i nie będąc kochanym.
annamaria

Postprzez monikk11 » Cz sie 08, 2019 3:02 pm

Jeżeli masz problemy z przesuszoną skóra to musisz skupić się, by przede wszystkim odstawić wszelkie kosmetyki, które pogłębiają problem. Czasami wbrew pozorom kremy nawilżające mają w swoim składzie element, który przesusza. To takie małe pułapki, na które nie zwracamy uwagi a producent uzależnia cię od stosowania jego kremu "nawilżającego". Polecam ci linię Hildegard Braukmann dla kobiet w ciąży. Krem pielęgnacyjny do twarzy nie zawiera żadnych substancji ulepszających, możesz go stosować codziennie bez obaw o zdrowie dziecka.
monikk11

Postprzez Maneczka » Pn sie 12, 2019 1:24 pm

Sporo świetnych kosmetyków można również znaleźć na stronie https://www.bandi.pl, więc polecam tam zajrzeć. Ja zamawiam regularnie od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona ;)
Maneczka

Następna strona

Powrót do Forum otwarte