Wyszukiwanie zaawansowane »

Dobry fotograf ślubny

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Dobry fotograf ślubny

Postprzez KonradSkal » Pt sie 30, 2019 5:34 am

Studio dsPhoto oferują usługę jaką jest fotografia ślubna. Gliwice i okolice to obszar na którym świadczą usługi, więc jeśli jesteś ze śląska to może zainteresuje cię ich oferta. Ja jestem z gliwic i korzystałem z ich usług. Jestem zadowolony z moich zdjęć ślubnych więc mogę ich szczerze polecić.
KonradSkal

Postprzez ciki » Pt sie 30, 2019 2:27 pm

Uwielbiam www.lukaszostrowski.com zdjęcia ślubne, jakie zostały wykonane na ceremonii jak i podczas zabawy zapierają dech w piersiach, jestem zadowolona, że trafiłam na takiego fotografa, miły i wie naprawdę co robi :d
ciki

Postprzez Gordelka » Pn wrz 02, 2019 6:51 pm

Również zaczęłam się właśnie rozglądać za dobrym fotografem. Zależy mi aby działał na terenie Katowic i Krakowa. Póki co z polecenia znajomej natrafiłam na stronę: https://grzesiekkogut.pl/ Myślicie, że to będzie dobry wybór? Nie mam doświadczenia w tej kwestii, a zależy mi na tym żeby fotografie były profesjonalne. Koniecznie dajcie znać co sądzicie.
Gordelka

Postprzez Maneczka » Wt lis 05, 2019 11:30 am

Wiadomo że zawsze warto korzystać z usług profesjonalistów. Ja polecam studio Fotopress55 jeśli jesteście z Krakowa lub okolic, bo sami z mężem skorzystaliśmy i mamy teraz piękne zdjęcia ślubne.
Maneczka

Postprzez anita230 » So lut 08, 2020 11:53 pm

W Szczecinie mamy fotografa http://www.rafaloglaza.pl/ i przyznam szczerze, że dla mnie to jeden z lepszych fotografów z racji tego, że podchodzi indywidualnie do każdej pary. Warto się do niego zgłosić, jeśli zależy Wam naprawdę na genialnych i pamiątkowych zdjęciach.
anita230

Postprzez Fiolek87 » Pn lut 24, 2020 2:58 am

Ja osobiście mam kontakt tylko do jednego studia i polecam go serdecznie, robią fantastyczne filmy ślubne i weselne, zdjęcia też mają znakomite
Fiolek87

Postprzez Boroczowski » Śr mar 04, 2020 1:44 pm

Moim zdaniem dobry fotograf jest niezbędny na każdym ślubie. Tylko on jest w stanie ukazać jakie jest wesele pełne miłości. Oczywiście dużo ludzi twierdzi, że takie usługi są za drogie, ale ja uważam, że jest to uczciwa cena za takie usługi. Co o tym wszystkim sądzicie?
Boroczowski

Postprzez stella93 » So mar 14, 2020 12:13 pm

Myślę, że jestem w stanie pomóc osobom, których interesuje fotografia ślubna katowice . Wiem, że to często poszukiwany specjalista od zdjęć, bo przecież nie tylko sesje ślubne, ale i na przykład narzeczeńskie nas interesują. Dlatego też ja zdecydowanie jestem w stanie Wam pomóc. Znajdziecie dobrego fotografa, wpisując w google hasło Marcin Orzołek. Zapewniam, że ten pan zna się na swojej pracy.
stella93

Postprzez Christina94 » Pt kwi 17, 2020 10:08 am

Ja także zaczęłam się rozglądać za dobrym fotografem ślubnyn. Najlepiej jakby był ze slaska a jeszcze lepiej okolic Bielska-Białej. Natrafiłam na stronę: https://mariuszmuzyk.pl/ Czy ktoś korzystał z usług tego fotografa ślubnego? Będę wdzięczna za wszelkie komentarze. Gwiazdki w google się zgadzają, opinie klientów też
Christina94

Postprzez login... » So maja 23, 2020 11:40 am

Z tymi dobrymi cenami to trzeba uważać. Nie polecałabym przesadnie artakcyjnych cen - potem efekt może być różny. A wiadomo - taka okazja raz w życiu. Ze swojej strony polecam polecam fotografa spod samych Tatr. Nawet jeśli nie jesteście z Zakopanego - warto zastanowić się nad samą sesją w ślubną w górach! Fotograf ślubny Zakopane
login...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte