Wyszukiwanie zaawansowane »

Czy warto przyjmować suplementy diety?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Czy warto przyjmować suplementy diety?

Postprzez monia92 » N wrz 16, 2018 9:36 pm

Tak jak w tytule – czy warto przyjmować suplementy diety? Czy rzeczywiście mają one takie prozdrowotne właściwości?
monia92

Re: Czy warto przyjmować suplementy diety?

Postprzez jolkaa9842 » Śr wrz 26, 2018 12:51 pm

Moim zdaniem zdecydowanie tak, ponieważ udało mi się wyczytać wiele dobrych informacji na stronie https://prozdrowotny.pl/blog/witamina-d ... azdego-n43 na temat witaminy D3 z K2. Będzie to super opcja i możliwość, aby sprawdzić, co jest dla nas odpowiednie.
jolkaa9842

Postprzez kszar » Śr wrz 26, 2018 4:49 pm

ja nie przyjmuję i żyję tak wiec zależy to odciebie
kszar

Postprzez walczakmalwina » Wt paź 02, 2018 8:03 am

moim zdaniem odpowiednio dobrana suplementacja zawsze działa. Tylko trzeba zwrócić uwagę na to aby samodzielnie tego nie robić. Ja przez kilka lat samodzielnie kupowałam suplementy, ale również kiepsko to działało. Potem zdecydowałam się na pójście do http://klinika100.pl/ po poradę. Od tego momentu wiele się poprawiło więc polecam każdemu pójście po poradę do kogoś, kto zajmuje się suplementacją zawodowo.
walczakmalwina

Postprzez DarekKwiatek » Wt paź 02, 2018 9:51 am

Moim zdaniem nie warto przyjmować suplementów diety.
DarekKwiatek

Postprzez am009 » Wt paź 02, 2018 9:37 pm

Wszystko zależy od Twojej diety. Monotonna dieta oparta na przetworzonym jedzeniu może nie dostarczać odpowiedniej ilości niektórych substancji, albo jak jesteś chora, przemęczona, przetrenowana to Twój organizm może wymagać suplementacji i wtedy jest ona wskazana. Wszystko jest dla ludzi ale w odpowiednich proporcjach. No i ważne żeby wybierać suplementy z certyfikatami, standaryzowanym składem i znanych firm bo inaczej można ten słynny cukier puder dostać zamiast np. witamin
am009

Postprzez Moniczka12 » Pt paź 12, 2018 9:06 am

Tak, ale z umiarem. Ja biorę Artroser by uzupełnić niedobory witamin które są u mnie odpowiedzialne za bóle stawów i dużą dawkę witaminy D. A tak to zdrowo się odżywiam i staram się by moja dieta była zbilansowana. Jem dużo owoców i warzyw.
Moniczka12

Postprzez kopciuszek1979 » Pt paź 12, 2018 10:28 am

profesionaliści myśle że powinni ale dla amatorów powinna wystarczyć zdrowa dieta ja taką mam i nie narzekam i nie widze potrzeby brania syntetycznych suplementów. dobra Kiełbasa z dzika i chleb na zakwasie czasem też się nawinie ale ogólnie to raczej warzywa staram się jeść ale jak już to kupuje z pewnego żródła Wedliny z Rogóżna https://sklepanmar.pl/
kopciuszek1979

Postprzez Mirage » Pt paź 12, 2018 10:54 am

Zależy jakie, a jeżeli jest się pod kontrolą lekarską i ten zaleci jakieś konkretnie, to tak, warto
Mirage

Postprzez lakala » Cz paź 18, 2018 10:47 pm

Najważniejsza jest zdrowa i zbilansowana dieta, a suplementy powinny być jej uzupełnieniem, które także należy odpowiednio dobrać. Sama stosuję od dłuższego czasu przeróżne produkty tego typu, a kupuję je w sklepie https://fitwomen.pl/. Szybka dostawa i świetne ceny.
lakala

Następna strona

Powrót do Forum otwarte