Wyszukiwanie zaawansowane »

Noworoczne przesady

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Noworoczne przesady

Postprzez Gracjanka » Śr gru 30, 2009 11:28 pm

Fajne te przesady, Kinga Twój chyba najlepszy jak dla mnie bo akurat rano po sylwestrze obudzę sie kolo chlopaka heheh. Ogólnie wypróbowałabym ten przesąd z karteczkami, na których się pisze życzenie, następnie spala i popiół wrzuca do lampki szampana i wypija.
Gracjanka

Postprzez renia » Śr sty 06, 2010 7:19 pm

Czy ktos jeszcze skorzystal z porad dotyczacych przesadow w Sylwesta bo ja szczerze mowiac zupelnie zapomnialam? A mialam zamiar spalic troche karteczek z zyczeniami jak zrobila Gracjanka.
renia

Postprzez domi » Cz sty 07, 2010 5:40 pm

A ja chcialam, zeby mezus natarl mnie pieniazkami ale nic z tego nie wyszlo bo za bardzo chcialo sie nam spac a i Kubus nie spal zbyt spokojnie przez puszczane petardy.
domi

Postprzez Basia25 » Pt sty 08, 2010 3:45 pm

reniu ja skorzystalam z tego przesadu o spaleniu karteczki i wypiciu popiolu z szampanem - dokladnie tak tez zrobilam- co prawda wiekszosc popiolu wyrzucilam a tylko odrobinke wrzucilam do kieliszka z napojem ale przeciez licza sie intencje i spelnienie warunkow przesadu a nie ilosc wsypanego popiolu :)
Basia25

Postprzez ela » Pn sty 11, 2010 1:58 pm

Witam wszystkich.
Jesli nie liczyc przesadow zeby nie sprzatac w Nowy Rok a dobrze sie bawic w Sylwestra to ja z niczego innego nie skorzystalam.Dlugi no coz zawsze jakies byly i beda i trudno wyjsc na zero w ostani dzien starego roku. Mysle,ze nawet kasa wlozona do majtek by nie pomogla.
Pozdrawiam.Ela.
ela

Postprzez Nela28 » Pn sty 11, 2010 2:18 pm

Tak ja skorzystalam z dwoch przesadow- spalilam w popielniczce karteczke z wypisanymi zamrtwieniami ze starego roku. Drzwi i okna w czasie nocy sylwestrowej byly otwarte na chwile zeby mogl wkroczyc Nowy Rok :) :lol:
Nela28

Postprzez kinga » Wt sty 12, 2010 1:09 pm

A ja tak na wszelki wypadek spedzilam pierwszy dzien Nowego Roku z moimi najlepszymi przyjaciolmi i oczywiscie z chlopakiem. Chociaz tesciowie nas zapraszali wolalam przynajmniej ten jeden dzien trzymac sie od nich z daleka. A moze przesad by sie sprawdzila i mialabym ich na swojej glowie przez caly rok.
Kinga
kinga

Postprzez Nela28 » Wt sty 12, 2010 1:25 pm

Ups kinga teraz zdalam sobie sprawe ze przeciez pierwszy dzien Nowego Roku spedzialam u mamy mojego chlopaka. (bylismy na obiedzie) Czyli teraz caly rok bedzie na mojej glowie ! To sie wkopalam ! :oops:
Nela28

Postprzez kinga » Śr sty 13, 2010 10:51 am

Nela28 to raczej Ty caly rok bedziesz na jej glowie . Ale jak tak przeliczysz wszystkie obiadki jakie bedziesz zjadac u mamy chlopaka to jaka to oszczednosc dla Ciebie. A i przy garach nie bedziesz musiala stac. Trzeba szukac pozytywow .
Kinga
kinga

Postprzez ela » Śr sty 13, 2010 12:07 pm

Witam wszystkich.
A kto by tam wierzyl w przesady. Dla zartu fajnie sie pobawic ale tak na powaznie to nie. Nela28 bedzie dobrze.
Pozdrawiam. Ela.
ela

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte