Wyszukiwanie zaawansowane »

Pomysł na prezent dla kobiety

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Pomysł na prezent dla kobiety

Postprzez anaw » Śr cze 05, 2019 10:02 am

fajny ten pomysł z tatuażem :) o jah love tattoo też już sporo dobrego słyszałam i robiłam nawet u nich jeden tatuaż kilka lat temu. Ale niebawem zbliżają się moje urodzinyi chyba już wiem co zasugeruje mojemy mężowi ;p to bedzie prezent idealny!
anaw

Postprzez emciaa » Śr cze 05, 2019 4:30 pm

Lot w tunelu aerodynamicznym, polecam :) Sama latałam kilka tygodni temu w Lesznie i z ręką na sercu moge powiedzieć, że to był mój najlepszy prezent na 20 urodziny :)
emciaa

Postprzez ukidruki » Śr cze 05, 2019 7:47 pm

Pomysłów może być sporo, ja aktualnie myślę nad jakimś wyjazdem dla dwojga na weekend
ukidruki

Postprzez AnitaQ1 » Pt cze 21, 2019 3:21 pm

Bardzo lubię kupować i otrzymywać na prezent wszelkiego rodzaju dodatki, np bransoletki czy zawieszki.
AnitaQ1

Postprzez bubaa » Pt cze 21, 2019 4:15 pm

anaw nawet się nie zastanawiaj :) w Jah Love pracują najlepsi tatuażyści w mieście :) Ja osobiście bardzo lubię styl i charakter pracy Jacka, tu możesz sobie obejrzeć kilka fotek jego prac https://www.facebook.com/pg/studio.tatuazu.warszawa.tattoo/photos/?tab=album&album_id=10155094193981226. Świetny jeśli chodzi o portrety :)
bubaa

Postprzez monikabert90 » N lip 21, 2019 6:05 am

michala566 napisał(a):Może jakiś kosz prezentowy, w którym partnerka znajdzie same kobiece niespodzianki?

O tak, ja osobiście uważam, że takie kosze z prezentami to bardzo dobry pomysł na prezent zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny, na różne okazje ;) Jeśli więc nie macie pomysłu, co kupić, to polecam właśnie taki kosz :)
monikabert90

Postprzez ciki » N sie 18, 2019 7:43 pm

Torebka według mnie będzie strzałem w dziesiątkę, ja ostatnio jedną sobie kupiłam w sklepie https://edibazzar.pl i jest naprawdę świetna
ciki

Postprzez morelcia » Pn sie 19, 2019 11:01 am

A może coś z dodatków do wnętrza? Ja kupowałam przyjaciółce poduszki z https://www.facebook.com/ZaSznurkiem/?epa=SEARCH_BOX i prezent się spodobał :)
morelcia

Postprzez lucja55 » Pt sie 23, 2019 1:25 pm

dobra prostownica albo suszarka to super prezent dla każdej dziewczyny która lubi układać włosy, moja siostrra niedługo ma urodziny i zamówiłam jej prostownicę babyliss w neonet, model który wybrałam był z obniżką -30%, a mam podobny model i jestm bardzo zadowolona z niej
lucja55

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum otwarte