Wyszukiwanie zaawansowane »

dobra spacerówka dla 2 latka

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: dobra spacerówka dla 2 latka

Postprzez bubaa » Cz lis 15, 2018 10:00 am

anaw to super, że udało się tak zrobić :) ja też kupowałam w sklepie internetowym i przyszło dokladnie to, co ogładałam w sklepie. Teraz po czasie uważam, ze to był zdecydowanie najlepszy wybór :)
bubaa

Postprzez meliska22 » Pt lis 16, 2018 7:58 pm

Bardzo dobra spacerówka taka dodatkowa to x-go albo x-fly typowa na wyjazdy i podróże samolotem, ja normalnie na co dzień mam xlandera ale taką spacerówkę dokupiłam bo się bardzo przydaje jak dużo podróżujesz, zresztą nie tylko samolotem, do samochodu też jest świetna bo nie zabiera wiele miejsca a dla dziecka jest maga wygodna
meliska22

Postprzez login... » N gru 02, 2018 8:37 pm

Polecam zajrzeć na https://dzidziusiowakraina.pl/, mają fajny wybór wózków w tym spacerówek :) My mamy wózek bebetto nico i mogę śmiało polecić wózki tej marki, super się prowadzą i są naprawdę solidnie wykonane :)
login...

Postprzez anaw » Wt gru 11, 2018 9:59 am

no i udało się, kupiliśmy Optimo :) na żywo prezentuje się jeszcze lepiej niż na fotkach i wygląda na bardzo porządnie zrobiony. Zauważyłam już, że ma świetną amortyzację a to jednak spore ułatwienie biorąc pod uwagę, że w okolicy naszego domu wysokich krawężników nie brakuje :)
anaw

Postprzez bubaa » Śr gru 12, 2018 12:51 pm

no to super anaw bo to znaczy, że udało się pomóc :) jestem pewna, że bedziecie zadowoleni a każdy spacer to bedzie czysta przyjemnosc i dla Ciebie i dla maluszka :)
bubaa

Postprzez login... » Wt lut 12, 2019 9:36 am

Zdecydowanie mogę polecić właśnie wózek bebetto, świetny jest, sprawuje się doskonale :)
login...

Postprzez aurela » Śr kwi 10, 2019 1:40 pm

Ja też uważam że najlepsze wózki to xlandery, a już na pewno należą do najładniejszych, poza tym żadne inne nie mają tylu bajerów a do tego są stabilne i bezpieczne, na przykład idealna dla mnie spacerówka dla 2 latka to x-go, siedzenie się tam rozkłada prawie do leżenia więc jeśli dziecko zaśnie nie problemu bo jest mu bardzo wygodnie
aurela

Postprzez login... » So kwi 20, 2019 4:25 pm

A taki model https://dzidziusiowakraina.pl/pl/p/EASYGO-Minima-wozek-spacerowy/1979 - co sądzicie? Z tego co czytałam opis i opinie, to jest to dobry wybór :)
login...

Postprzez GabiM29 » N maja 05, 2019 10:27 pm

My zdecydowaliśmy się na wózek spacerowy Julie Lionelo i uważam, że w przypadku spaceróek to zdecydowanie jedna z najlepszych opcji, jeżeli chodzi o wygodę dla dziecka jak i dla samego rodzica który prowadzi wózek. Jest lekki, funkcjonalnie zaprojektowany i co ważne również modny dzięki czemu na pewno stylem także będzie się wyróżniał wśród innych modeli wokół Was.
GabiM29

Postprzez adrianna25 » Śr lip 10, 2019 10:28 am

My korzystamy z tej http://lionelo.com/shop/julie/. Młody ją uwielbia a jak dla mnie jest super.Czasami jeżdżą we 2 ze starszym i się nie złamała jak do tej pory.
adrianna25

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte