Wyszukiwanie zaawansowane »

Czy rolnictwo może być opłacalne?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Re: Czy rolnictwo może być opłacalne?

Postprzez Lucek12333 » Wt gru 22, 2020 10:29 am

Moim zdaniem rolnictwo zdecydowanie może być opłacalne. Bardzo ważne jednak jest lekkie zautomatyzowanie pracy na roli. Dlatego co jakiś czas trzeba odwiedzić sklep rolniczy i zaopatrzyć się w maszyny oraz części zamienne do już posiadanych maszyn.
Lucek12333

Postprzez koleś » Wt gru 22, 2020 3:00 pm

Wiesz co, nie znam się na tym aż tak bardzo, ale widzę, że to jest różnie. Jeśli chodzi o ceny mleka opinie można spotkać i negatywne i pozytywne. Warto od czasu do czasu takie forum odpalić i sprawdzić, co się dzieje na rynku.
koleś

Postprzez Cujo » Wt gru 22, 2020 6:20 pm

Oczywiście, że tak, ale wymaga dużego nakładu pracy
Cujo

Postprzez monia92 » Pn gru 28, 2020 3:37 pm

Oczywiście, że tak, ale pod warunkiem, że korzystacie z nowoczesnych i sprawdzonych metod w uprawie, bo mają one ogromne znaczenie. Musicie też dodatkowo zerknąć sobie na stronę http://moje-gniezno.pl/artykuly/czytaj/ ... plony.html aby przeczytać sobie o odmianach rzepaku, bo wiem, że wiele osób rzepakiem się interesuje.
monia92

Postprzez malpa » Pt sty 22, 2021 4:41 pm

Rolnictwo to branża inna niż wszystkie, która różni się naprawdę wieloma rzeczami w porównaniu do innych biznesów. Nie tylko inny system podatkowy czy ubezpieczeniowy ale także zdecydowanie większe wydatki. W końcu maszyny rolnicze, oleje i smary do nich czy narzędzia to kosztuje i to często nie mało. Jeżeli szukacie informacji jaka jest teraz ceny bydła , to na forum agrofoto możecie znaleźć to i wiele więcej.
malpa

Postprzez sussie2 » Cz sty 28, 2021 1:05 pm

W rolnictwie bardzo ważnymi urządzeniami są opryskiwacze. Czasem trzeba też postawić na takie kwestie jak regeneracja pompy do opryskiwaczy. Warto więc rozejrzeć się w sieci, na stronach takich jak https://agroplast.pl/ można znaleźć tego typu usługi.
sussie2

Postprzez maja0302 » Pt lut 12, 2021 3:07 am

No rolnictwo z roku na rok coraz bardziej się rozwija, dlatego koniecznie pamiętajcie sobie o tym, aby korzystać ze wszystkiego, co tylko jest dostępne. Musicie sprawdzić sobie stronę http://bilgoraj.com.pl/zabiegi-agrotech ... 834,n.html , bo ja akurat u nich znalazłam świetne informacje o różnych zabiegach.

Ostatnio przesunięty w górę Pt lut 12, 2021 3:07 am przez: Anonymous.
maja0302

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte