Wyszukiwanie zaawansowane »

Oczyszczanie wodorowe, czy słyszałyście?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

Oczyszczanie wodorowe, czy słyszałyście?

Postprzez GabiM29 » Pn paź 22, 2018 7:52 am

Hej mamusie :)
Chciałabym Was zapytać czy słyszałyście może o zabiegu oczyszczania wodorowego, ponieważ planuję wprowadzić kilka zmian w swoim gabinecie i chciałabym Was zapytać co o tym sądzicie, czy rzeczywiście skutki są tak dobre jak słyszałam. Pozdrawiam!
GabiM29

Re: Oczyszczanie wodorowe, czy słyszałyście?

Postprzez Paula22 » Pn paź 22, 2018 7:57 am

Jak najbardziej i nawet poddawałam się temu zabiegowi. Naprawdę fajne efekty i w końcu czuję się lepiej bo po ciąży zaczęłam o siebie ponownie dbać. Znacząco redukuje zmarszczki, skóra jest dużo przyjemniejsza w dotyku i też odpowiednio oczyszczona jak sama nazwa wskazuje.
Paula22

Postprzez Igaa » Wt paź 23, 2018 8:22 am

Jak najbardziej, a najlepszym wyjaśnieniem moim zdaniem będzie to jeżeli sprawdzisz ich stronę internetową http://aquasure.com.pl/ na której zostało dokładnie przedstawione AquaSure H2 do przeprowadzania zabiegu oczyszczania wodorowego. Świetnej jakości sprzęt w rozsądnej cenie i co ważne skuteczny bo cera poprawia się praktycznie od razu także do osób które chcą zahamować starzenie się w dość łatwy i przyjemny sposób to na tym na pewno się nie zawiodą.
Igaa

Postprzez imik » Wt paź 23, 2018 4:35 pm

Oczyszczanie wodorowe redukuje zmarszczki? Nigdy nie słyszała o tym zabiegu. Czy faktycznie jest skuteczny?
imik

Postprzez Patiik » Śr paź 24, 2018 6:55 am

Ma bardzo dobry wpływ na stan cery i co ważne dzięki temu, ze wnika w głębokie warstwy skóry to pozwala na usunięcie wolnych rodników tlenowych które są odpowiedzialne właśnie za starzenie się skóry, cery oraz oprócz samego oczyszczenia również odżywia skórę dzięki czemu efekt widać bardzo szybko po zabiegu i nie trzeba używać żadnych dziwnych środków wypełniających które wcale nie poprawiają jakości naszej skóry.
Patiik

Postprzez Marcelaa » Śr paź 24, 2018 7:12 am

Jak najbardziej w biznesie czas to pieniądz dlatego warto się rozwijać i iść z najnowszymi trendami w kosmetologii ponieważ tak jak piszą moje poprzedniczki. Klientki oczekują najwyższej jakości a http://aquasure.com.pl/ tym zdecydowanie się charakteryzuje w zakresie oczyszczania wodorowego, które ma jak sama się przekonasz bardzo duży wpływ na jej stan i co ważne ten efekt pozostaje a nie pojawia się tylko na krótką chwilę.
Marcelaa

Postprzez GabiM29 » Śr paź 24, 2018 7:25 am

Widzę w takim razie, że jednak jest spora ilość zwolenników tego zabiegu, czyli w takim razie może rzeczywiście warto pójść w tym kierunku i wprowadzić ten zabieg. Dziś jeszcze zajrzę na podane przez Was strony i może już w stu procentach się co do tego przekonam. Pozdrawiam
GabiM29

Postprzez kebzun » Wt sty 08, 2019 10:28 pm

Klinika urody https://klinikiurody.com.pl/ wykorzystuje nowoczesne technologie do zabiegów na ciele, dzięki temu masz pewność, że dajesz swoje ciało w dobre ręce.
kebzun

Postprzez sebos18 » Pt lut 28, 2020 8:36 pm

Ciekawe informacje tutaj podajecie, nie powiem.
sebos18

Postprzez Emka3 » Cz lip 02, 2020 2:49 pm

Ja jestem zachwycona tym zabiegiem, mega przyjemny i faktycznie skóra po nim jest super gładka! POLECAM bardzo! Ja przez przypadek zrobiłam, bo chciałam oczyszczenie ale Pani kosmetolog w Laser Delux w Białymstoku powiedziała, że to nowość więc spróbowałam :) Podrzucam artykuł na ten temat https://www.laserdelux.pl/blog/oczyszcz ... aje-efekty
Emka3

Następna strona

Powrót do Forum otwarte