Wyszukiwanie zaawansowane »

najlepszy krem pod oczy, jaki ?

Tutaj możesz pisać i komentować nie posiadając konta na naszym ciążowym forum

najlepszy krem pod oczy, jaki ?

Postprzez anaw » Pn gru 03, 2018 11:51 am

Witajcie :) czy używacie na co dzień kremów pod oczy ? Jeśli tak to z jakiej firmy ? Ja do tej pory nie kupowałam żadnego oddzielnego kosmetyku ale odkąd skończyłam 30 lat to zauważyłam, że wokół oczu robi mi się coraz więcej zmarszczek a dodatkowo pojawiają się nawet cienie i sińce gdy np nie wyśpię się tak jak powinnam. Z góry dzięki za opinie.
anaw

Re: najlepszy krem pod oczy, jaki ?

Postprzez Lenka4 » Pn gru 03, 2018 1:22 pm

Może krem z rodzaju dermokosmetyków? Te przynajmniej nie uczulają.
Lenka4

Postprzez kalinka1 » Cz gru 06, 2018 1:49 pm

hmm to fakt w pewnym momencie trzeba zacząć stosowac taki krem. Ja póki co mam dopiero 20 lat i uzywam tylko kremy na dzień i na noc. Wiem, że moja mama często chodzi do kosmetyczki na jakieś zabiegi regeneracyjno-nawilżające właśnie na okolice oczu, może podpytaj w swoim salonie czy mają coś takiego w ofercie ?
kalinka1

Postprzez AguniaNowa » Pt gru 07, 2018 1:47 pm

Na szczęście na https://www.neomakeup.pl/ mają świetne akcesoria do makijażu, więc nawet drobne niedoróbki urody, czy też przemęczone oczy, łatwo szybko zatuszować.
AguniaNowa

Postprzez bubaa » Wt gru 11, 2018 6:47 am

no tak tylko, że takie chwilowe zatuszowanie problemu wcale go nie rozwiązuje i tak naprawdę nie poprawia kondycji skóry. Moim zdaniem warto przerzucić się na kosmetyki naturalne, wybieraj takie o 100% naturalnym składzie. U mnie fajnie sprawdza się np Eldan Cosmetics. Mają też krem pod oczy :)
bubaa

Postprzez agariogames » Wt gru 11, 2018 9:14 am

I really like your website and specially this post and that's the reason I am commenting here WuxiaWorld
agariogames

Powrót do Forum otwarte